II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

Dnia 3 października 2014 roku odbył się Finał Powiatowy w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Reprezentacja chłopców Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie kolejny raz świetnie się zaprezentowała. W rywalizacji wzięło udział 7 zespołów. Drużyna nasza zajęła II miejsce ( tak jak w ubiegłym roku). Zabrakło niewiele, aby zakwalifikować się do Finału Wojewódzkiego.

  

Skład zespołu:

  1. Nikodem Woźniak 

  2. Adam Synowiec

  3. Maciej Bobrowski

  4. Mikołaj Bobrowski

  5. Emil Rutkowski

  6. Kamil Sobolewski

  7. Kacper Kozioł

  8. Wiktor Jackowski

  9. Karol Płaczek

  10. Michał Ostrowski

Opiekun J. Jackowski

 

ZAWODY KLAS I GIMNAZJUM

 

W DNIU KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ w naszej szkole odbyły się ZAWODY SPORTOWE KLAS I GIMNAZJUM, w których brały udział cztery drużyny wraz z wychowawcami.

 

 

Drużyny musiały wykazać się szybkością i współpracą w typowych „Wyścigach Rzędów”, na które składało się osiem konkurencji. Każda drużyna mogła liczyć na swojego wychowawcę i na doping kibiców. W rywalizacji znalazły się również konkurencje, w których brali udział wychowawcy wspólnie ze swoimi uczniami. Po zaciętej walce wyłoniliśmy zwycięzców, najlepsza okazała się klasa I D Pani Ingi Szymańskiej -Głowickiej, która zdobyła łącznie 28 punktów, tuż za nią uplasowała się klasa I A, która zdobyła 21 punktów, trzecie miejsce zajęła klasa I C z 19 punktami, a czwarte I B z 14 punktami. Na koniec każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom i puchar.

 

 

Aleksandra Lubczyńska