OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

UCZEŃ

OSIĄGNIĘCIE

NAUCZYCIEL

 PROWADZĄCY

JAKUB KAZUBA

KL. III B

LAUREAT

ETAPU WOJEWÓDZKIEGO MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

MARTA MAZIARZ

ZUZANNA BURIAK

KL. III A

FINALISTKA

WOJEWÓDZKIEGO  KONKURSU

POLONISTYCZNEGO

EMILIA WIERZBICKA

IZABELA BOJANOWICZ

KL. I A

LAUREATKA

XII WOJEWÓDZKIEGO GIMNAZJALNEGO KONKURSU

FILOZOFICZNEGO

MARTA MAZIARZ

EWA DUDZIŃSKA IIIE

ANGELIKA AWGUL III B

KAMILA JASZCZ III B

PATRYK PIETRZAK II A

ALEKSANDRA DREJAS IIIA

KONRAD LASKOWSKI III A

AGATA KUBACKA III A

PÓŁFINALIŚCI

XII WOJEWÓDZKIEGO GIMNAZJALNEGO KONKURSU

FILOZOFICZNEGO

MARTA MAZIARZ

EMILIA WIERZBICKA

EWA DUDZIŃSKA

KL. III E

VII MIEJSCE

W WOJEWÓDZTWIE W KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO DEUTSCHFREUND

DANUTA ŚCIBOR

EWA DUDZIŃSKA

KL. III E

V MIEJSCE

W VI METROPOLITALNYM KONKURSIE PAPIESKIM

s. TOMASZA JAROSZKIEWICZ

ADAM JANDA

KL. III A

I MIEJSCE

W REJONIE

W XXIV OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK

MAGDALENA SOROKA - BANASIAK

JAKUB ZNYK II C

NIKODEM PAWLAK II C

NATALIA PTASZEK III D

DOMINIK DĘGA I A

WYRÓŻNIENIE

W XXV EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY’2016

AGNIESZKA GRYGOWSKA

MAGDALENA MOTAŁA

MARIA KORSZEŃ IID

JAKUB KAZUBA III B

 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

W III ZADUSZKACH POETYCKICH

ANNA NOWOSIELSKA

MARTA MAZIARZ

WERONIKA GARGULIŃSKA

KL. II C

LAUREATKA

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HISTORYCZNO – LITERACKIEGO

PAMIĘĆ MIEJSC I LUDZI

ANNA NOWOSIELSKA

ADRIANNA KUKIEŁKA

KL. II D

FINALISTKA

VI EDYCJI KONKURSU WIEDZY O KULTURZE ŚWIATA ANTYCZNEGO

IZABELLA PĘDZIWIATR

MAJA KOWALSKA II B

WERONIKA GARGULIŃSKA II C

ANNA GŁĘBOCKA II D

EWA DUDZIŃSKA III E

LAUREATKI

VI EDYCJI KONKURSU WIEDZY O KULTURZE ŚWIATA ANTYCZNEGO

IZABELLA PĘDZIWIATR

NATALIA PTASZEK III D

MALWINA OŚLIZŁO IC

 

III MIEJSCE

II MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

MATFIN

MAŁGORZATA KACZMAREK

NATALIA PTASZEK III D

MALWINA OŚLIZŁO IC

HANNA GRYBOWSKA II B

 

III MIEJSCE

W RYWALIZACJI GRUPOWEJ

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

MATFIN

MAŁGORZATA KACZMAREK

SZYMON KARAPUDA II C

SARA OLKOWSKA I A

I MIEJSCE

II MIEJSCE

W  KONKURSIE WIEDZY O ZIEMI NOWOGARDZKIEJ

IZABELLA PĘDZIWIATR

EDYTA BOSIACKA

 

ALICJA ROGUSKA III B

ZUZANNA BURIAK III A

 

I MIEJSCE

III MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE CZYTELNICZYM

STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW

 

MARTA MAZIARZ

EMILIA WIERZBICKA

KUBA KAŹMIEROWSKI III B

HANNA GRYBOWSKA II B

MAŁGORZATA PAKULSKA III B

VI MIEJSCE DRUŻYNOWO

W TURNIEJU WIEDZY O RUCHU DROGOWYM

ANETA BORZESZKOWSKA

KUBA KAŹMIEROWSKI

KL. III B

II MIEJSCE

W  MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

1 z 9

WIOLETTA JACKOWSKA

 

HANNA GRYBOWSKA

KL. II B

 

II MIEJSCE

W  MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

MISTRZ ANATOMII

WIOLETTA JACKOWSKA

KUBA KAŹMIEROWSKI III B,

KORNEL PĘKALA  III D,

ANGELIKA AWGUL III B

ALEKSANDRA WICHURSKA III A

FABIAN DOBROWOLSKI III D

II MIEJSCE

W  MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

EKOALARM

WIOLETTA JACKOWSKA

SARA OLKOWSKA I A

IZABELA BOJANOWICZ I A

WERONIKA PEREŁKA I A

I MIEJSCE

W  MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

W LABIRYNCIE WIEDZY

WIOLETA PILIPCZUK

MATEUSZ RĄCZKA I B

WIKTOR KRZYSZTOSZEK I B

JAKUB ŁOKAJ I B

 

II MIEJSCE

W  MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

W LABIRYNCIE WIEDZY

WIOLETA PILIPCZUK

NATALIA PTASZEK III D

JAKUB KAZUBA III B

ZUZANNA BURIAK III A

II MIEJSCE

W  MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

JĘZYKA ANGIELSKIEGO

INTER EKO

KATARZYNA DURSKA

MACIEJ MAZIARZ III A

ZUZANNA BURIAK III A

JULIA SZMYT III E

FINALIŚCI

MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU ORGANIZOWANEGO PRZEZ II LO W NOWOGARDZIE ENGLISH IS SIMPLE

KATARZYNA DURSKA

 

AGNIESZKA KOKOSZKA

MAŁGORZATA PAKULSKA III B

JĘDRZEJ BOSIACKI III B

FILIP OLEJNIK III B

FILIP SADKOWSKI III B

III MIEJSCE

W FINALE WOJEWÓDZKIM KONKURSU PATROLE BEZPIECZEŃSTWA NA OBSZARACH WODNYCH

ELŻBIETA BARAN

KAJA KOWALSKA II B

ZESPÓŁ WOKALNY TAKT

WYRÓŻNIENIE

W REGIONALNYM KONKURSIE PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

MARZENNA PIOTROWICZ

ZESPÓŁ WOKALNY

TAKT

II MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK GWIAZDKA

MARZENNA PIOTROWICZ

KAROLINA ZIĘCIAK III D

BEATA ORŁOWSKA I B

DYPLOM UZNANIA

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM TĘCZA

MARZENNA PIOTROWICZ

KONRAD LASKOWSKI III A

NORBERT SAJA III E

KORNELIA CIEŚLAK II C

WERONIKA GARGULIŃSKA II C

JAKUB ZNYK II C

SZYMON KARAPUDA II C

OKTAWIUSZ ŁATKA III D

BEZPOŚREDNIA ŁĄCZNOŚĆ

 Z MIĘDZYNARODOWĄ STACJĄ KOSMICZNĄ ISS W RAMACH PROJEKTU ARISS

SZYMON GRYGOWSKI

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH GMINY

W PIŁCE RĘCZNEJ

ALEKSANDRA LUBCZYŃSKA

DRUŻYNA  GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE

W MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ ORG. PRZEZ DYR. GIMNAZJUM NR 3

W NOWOGARDZIE

ALEKSANDRA LUBCZYŃSKA

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH GMINY

III MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH POWIATU

W PIŁCE RĘCZNEJ

ALEKSANDRA LUBCZYŃSKA

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

IV MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH POWIATU

W UNIHOKEJU

ARTUR GNYCH

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE

 W GMINIE W PIŁCE SIATKOWEJ

ARTUR GNYCH

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

II MIEJSCE W POWIECIE

W TENISIE STOŁOWYM

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

III MIEJSCE W POWIECIE

W TENISIE STOŁOWYM

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

II MIEJSCE

W POWIECIE W PIŁCE NOŻNEJ

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE W GMINIE

III MIEJSCE W POWIECIE

W PIŁCE KOSZYKOWEJ

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W I FAZIE

III MIEJSCE W II FAZIE

TURNIEJU

 PIŁKI NOŻNEJ COCA COLA CUP

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

IV MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH POWIATU

W PIŁCE SIATKOWEJ

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

V MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH REGIONU

W PIŁCE KOSZYKOWEJ

JOANNA DZIKOWSKA

MAJA KOWALSKA II B

JULIA KUBOWICZ I C

II MIEJSCE

III MIEJSCE

W II NOWOGARDZKIM BIEGU ULICZNYM  DZIECIAKI BIEGAJĄ

W NOWOGARDZIE

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE W POWIECIE

W PRZEŁAJOWYCH BIEGACH SZTAFETOWYCH

JACEK JACKOWSKI

ADAM SYNOWIEC II C

ADRIAN GÓRNIACKI III E

SZYMON KACZOR

III MIEJSCE

V MIEJSCE

VI MIEJSCE

W POWIECIE W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH ZAWODNIKÓW BEZ LICENCJI

JACEK JACKOWSKI

NIKODEM WOŹNIAK III D

MIKOŁAJ BOBROWSKI III B

MACIEJ BOBROWSKI III B

IV MIEJSCE

VI MIEJSCE

VIII MIEJSCE

W POWIECIE W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH ZAWODNIKÓW Z LICENCJĄ

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

I ETAP – I MIEJSCE

-II ETAP - IV MIEJSCE

W PIŁCE NOŻNEJ COCA COLA CUP

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE W GMINIE

III MIEJSCE W PÓŁFINALE POWIATOWYM

 W PIŁCE NOŻNEJ

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE W GMINIE

W PRZEŁAJOWYCH BIEGACH SZTAFETOWYCH

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

IIi MIEJSCE

W GMINIEW UNIHOKEJU

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA