OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

UCZEŃ

OSIĄGNIĘCIE

NAUCZYCIEL

 PROWADZĄCY

HANNA CZURA III B

LAUREATKA

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

BEATA BECELA

 

ALEKSANDRA BINIECKA III D

FINALISTKA

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

JĘZYKA ANGIELSKIEGO

AGNIESZKA KOKOSZKA

 

BARTŁOMIEJ BIELSKI III D

FINALISTA

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

HISTORYCZNEGO

EDYTA BOSIACKA

HANNA CZURA III B

 

FINALISTKA

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO

WIOLETTA JACKOWSKA

ANGELIKA RUTKOWSKA III E

KATARZYNA DRAPIKOWSKA II D

FINALISTKI

X WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FILOZOFICZNEGO DLA GIMNAZJALISTÓW

MARTA MAZIARZ

PAWEŁ GNITECKI III D

LAUREAT

KONKURSU WIEDZY O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM

 I  REGIONIE ORGANIZOWANYM PRZEZ MARSZAŁKA WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO

EDYTA BOSIACKA

PAWEŁ GNITECKI III D

LAUREAT

MAŁEJ OLIMPIADY WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE ORGANIZOWANEJ PRZEZ XIII LO

 W SZCZECINIE

EDYTA BOSIACKA

WIKTORIA WENCEL III B

FINALISTKA

WOJEWÓDZKIEGO MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

ANNA NOWOSIELSKA

MICHAŁ TĘBŁOWSKI III B

MATEUSZ TAMBORSKI III B

FINALIŚCI

MAŁEJ OLIMPIADY WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE ORGANIZOWANEJ PRZEZ XIII LO

 W SZCZECINIE

EDYTA BOSIACKA

DARIA URBANIAK II D

LAUREATKA

IV METROPOLITALNEGO KONKURSU PAPIESKIEGO

ANETA BORZESZKOWSKA

PAWEŁ GNITECKI III D

FINALISTA

IV METROPOLITALNEGO KONKURSU PAPIESKIEGO

S. MAKSYMILIA GRZYŚNIK

ANTONINA MISIEWICZ II E

MICHAŁ PIETRZAK II E

KAROLINA DOLEGA II C

NATALIA WATERMANN II C

LAUREACI

POWIATOWEGO TURNIEJU

CHŁOPSKA SZKOŁA BIZNESU

AGNIESZKA GRYGOWSKA

JOLANTA GRYGOWSKA

MICHAŁ TĘBŁOWSKI III B

ADRIANNA RATAJCZAK III C

DOMINIKA RASIŃSKA III C

OKTAWIUSZ ŁATKA I D

FINALIŚCI

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY O KULTURZE ŚWIATA ANTYCZNEGO

IZABELLA PĘDZIWIATR

DOMINIKA RASIŃSKA III C

HANNA CZURA III B

I MIEJSCE

II MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM W PRZYBIERNOWIE

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

ANNA NOWOSIELSKA

DOMINIKA RASIŃSKA III C

HANNA CZURA III B

DARIA URBANIAK II D

II MIEJSCE DRUŻYNOWO

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM W PRZYBIERNOWIE

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

ANNA NOWOSIELSKA

MARTA MAZIARZ

WIKTORIA KIRYK III B

DARIA URBANIAK II D

MICHAŁ TĘBŁOWSKI III B

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

W XVIII EDYCJI KONKURSU WIEDZY O NOWOGARDZIE

IZABELLA PĘDZIWIATR

EDYTA BOSIACKA

IZABELLA PĘDZIWIATR

 

ANGELIKA RUTKOWSKA III E

II MIEJSCE

W WOJEWÓDZKIEJ OLIMPIADZIE Z ZAKRESU POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

ELŻBIETA BARAN

ANGELIKA RUTKOWSKA III E

AGNIESZKA SARZYŃSKA III D

ŁUCJA JURCZYK III D

II MIEJSCE DRUŻYNOWO

W WOJEWÓDZKIEJ OLIMPIADZIE Z ZAKRESU POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

ELŻBIETA BARAN

ANGELIKA RUTKOWSKA III E

I MIEJSCE

W REJONOWYM ETAPIE OLIMPIADY PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

MAGDALENA SOROKA – BANASIAK

MATEUSZ TAMBORSKI II IB

WIKTORIA KIRYK III B

LAUREACI

I ETAPU KONKURSU LOSY ŻOŁNIERZA POLSKIEGO

IZABELLA PĘDZIWIATR

HANNA CZURA III B

MATEUSZ TAMBORSKI III B

MICHAŁ TĘBŁOWSKI III B

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MÓWIĘ I PISZĘ POPRAWNIE

ANNA NOWOSIELSKA

JAKUB KAZUBA I B

ANGELIKA AWGUL I B

I MIEJSCE

II MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM ZADUSZKI POETYCKIE

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

ANGELIKA RUTKOWSKA III E

I MIEJSCE

W MIEJSKIM KONKURSIE ŁADNEGO PISANIA

MARTA MAZIARZ

ALEKSANDRA BĄK

KLAUDIA KACZOR III C

I MIEJSCE

II MIEJSCE

W REJONOWYM ETAPIE KONKURSU NA STROIK BOŻONARODZENIOWY

MARZENNA PIOTROWICZ

HANNA CZURA III B

MATEUSZ TAMBORSKI III B

MICHAŁ TĘBŁOWSKI III B

JAN KĘDZIORA III B

AGNIESZKA LENDZION III D

ANTONINA MISIEWICZ II E

WYRÓŻNIENIE

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE GEOGRAFICZNYM GEOPLANETA

JERZY ROSA

MATEUSZ SZAREK II E

WYRÓŻNIENIE

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

MATEMATYCZNYM KANGUR 2014

AGNIESZKA GRYGOWSKA

DRUŻYNA W SKŁADZIE:

JAN KĘDZIORA III B

 KAMIL FEDAK III E

SZYMON SKIBISZEWSKI III D

EMILIAN ZUGAJ III B

I MIEJSCE

W REJONOWYM KONKURSIE

INTER  ECO

KATARZYNA DURSKA

DRUŻYNA W SKŁADZIE:

ALEKSANDRA BINIECKA III D

KACPER BOROWIECKI III D

AGNIESZKA LENDZION III D

AGNIESZKA SARZYŃSKA III D

I MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE EKOALARM

WIOLETTA JACKOWSKA

MATEUSZ TAMBORSKI III B

III MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

 1 z 9

WIOLETTA JACKOWSKA

AGNIESZKA LENDZION III D

ALEKSANDRA BINIECKA III D

 

I MIEJSCE

III MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

 MISTRZ GENETYKI

WIOLETTA JACKOWSKA

ALEKSANDRA PIETRZYKOWSKA II E

JULIA DROBIŃSKA II F

I MIEJSCE

I MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

 ZNAWCA ANATOMII CZŁOWIEKA

WIOLETTA JACKOWSKA

WIOLETA SOBCZAK

ALEKSANDRA WICHURSKA I A

DOMINIKA MIŁEK I A

NATALIA MIKITIUK I A

II MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

ŚWIAT WOKÓŁ NAS

 

WIOLETA SOBCZAK

ALEKSANDRA WICHURSKA I A

DOMINIKA MIŁEK I A

 

II MIEJSCE

W i SYMPOZJUM PRZYRODNICZYM W RESKU

WIOLETA SOBCZAK

WIKTORIA KIRYK III B

WYRÓŻNIENIE

W KONKURSIE  PLASTYCZNYM

 XVIII EDYCJI KONKURSU WIEDZY O NOWOGARDZIE

IZABELLA PĘDZIWIATR

EMILIA JASZCZ III E

ANTONINA MISIEWICZ II E

ADRIANNA RATAJCZAK III C

WYRÓŻNIENIE

W GIEŁDZIE SOLISTÓW I ZESPOŁÓW  EKO-MIX 2014

MARZENNA PIOTROWICZ

ZESPÓŁ WOKALNY TAKT

WYRÓŻNIENIE

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE  PLASTYCZNYM TĘCZA

MARZENNA PIOTROWICZ

ZESPÓŁ WOKALNY TAKT

II MIEJSCE

W KONKURSIE PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ

GWIAZDKA W DOBREJ

MARZENNA PIOTROWICZ

DRUŻYNA CHŁOPCÓW GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

III MIEJSCE W POWIECIE

W UNIHOKEJU

ARTUR GNYCH

DRUŻYNA CHŁOPCÓW GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

III MIEJSCE W POWIECIE

W PIŁCE NOŻNEJ

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA CHŁOPCÓW GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

III MIEJSCE W POWIECIE

W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

IV MIEJSCE W POWIECIE

W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

II MIEJSCE W POWIECIE

W UNIHOKEJU

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

II MIEJSCE W POWIECIE

W PIŁCE NOŻNEJ

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

DRUŻYNA CHŁOPCÓW GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE W GMINIE

W PIŁCE KOSZYKOWEJ

ALEKSANDRA ZIÓŁKOWSKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE W POWIECIE

W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

ALEKSANDRA ZIÓŁKOWSKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

V MIEJSCE W POWIECIE

W TENISIE STOŁOWYM

JACEK JACKOWSKI

SZYMON RUTKOWSKI

Kl. I D

III MIEJSCE W POWIECIE

W INDYWIDUALN YM TENISIE STOŁOWYM

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA CHŁOPCÓW GIMNAZJUM NR 2

IV MIEJSCE W POWIECIE

W TENISIE STOŁOWYM

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE W POWIECIE

W PIŁCE RĘCZNEJ

ALEKSANDRA ZIÓŁKOWSKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH  POWIATU

W PIŁCE KOSZYKOWEJ

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

IV MIEJSCE W MISTRZOSTWACH  POWIATU

W PIŁCE SIATKOWEJ

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE W TURNIEJU GIER ZESPOŁOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 2

V MIEJSCE

 W KONKURSIE WIEDZY O RUCHU DROGOWYM

ARTUR GNYCH

DRUŻYNA CHŁOPCÓW GIMNAZJUM NR 2

V- VII MIEJSCE

W FINALE WOJEWÓDZKIM TURNIEJU PREMIERA DONALDA TUSKA W PIŁCE NOŻNEJ

JACEK JACKOWSKI