OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

UCZEŃ

OSIĄGNIĘCIE

NAUCZYCIEL

 PROWADZĄCY

AMANDA PUSZCZ

JULIA DROBIŃSKA

KL. III F

LAUREATKI

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

NA OPOWIADANIE OLIMPIJSKIE

 IM. JANA PARANDOWSKIEGO

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

MATEUSZ SZAREK

KL. III E

FINALISTA

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

MATEMATYCZNEGO

AGNIESZKA GRYGOWSKA

JANUSZ WYSOSZYŃSKI

KL. III C

FINALISTA

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

JĘZYKA NIEMIECKIEGO

DANUTA ŚCIBOR

EWA DUDZIŃSKA

KL. II E

VI MIEJSCE

W WOJEWÓDZTWIE W KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO DEUTSCHFREUND

DANUTA ŚCIBOR

EWA DUDZIŃSKA

KL. II E

VII MIEJSCE

W OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO SPRECHDOKTOR

DANUTA ŚCIBOR

JULIA DROBIŃSKA

KL. III F

II MIEJSCE

W V METROPOLITALNYM KONKURSIE PAPIESKIM

ANETA BORZESZKOWSKA

JOANNA GRYGOWSKA

KL. III E

I MIEJSCE

W REJONIE, III MIEJSCE W OKRĘGU

W XXIII OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK

MAGDALENA SOROKA - BANASIAK

JULIA DROBIŃSKA

KL. III F

I MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

ORTOGRAFICZNYM  

W PRZYBIERNOWIE

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

JULIA DROBIŃSKA III F

AMANDA PUSZCZ III F

KATARZYNA DRAPIKOWSKA IIID

III MIEJSCE DRUŻYNOWO

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

ORTOGRAFICZNYM  

W PRZYBIERNOWIE

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

MARTA MAZIARZ

ALEKSANDRA PIETRZYKOWSKA KUBA KAŹMIEROWSKI

 

II MIEJSCE

III MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

MATFIN

MAŁGORZATA KACZMAREK

 

JULIA DROBIŃSKA

KL. III F

I MIEJSCE

W KONKURSIE MIĘDZYSZKOLNYM MISTRZ OPOWIADAŃ I ŁADNEGO PISANIA

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

ANTONINA MISIEWICZ

ALEKSANDRA PIETRZYKOWSKA

KL. III E

 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

W  MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MÓWIĘ I PISZĘ POPRAWNIE

 

ANNA NOWOSIELSKA

SZYMON KARAPUDA I C

DARIA URBANIAK III D

I MIEJSCE

II MIEJSCE

W  KONKURSIE WIEDZY O ZIEMI NOWOGARDZKIEJ

IZABELLA PĘDZIWIATR

EDYTA BOSIACKA

JAKUB KAZUBA II B

LAUREAT

ETAPU GMINNEGO

 I POWIATOWEGO MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

MARTA MAZIARZ

MARIA KORSZEŃ I D

ADRIANNA KUKIEŁKA I D

 

LAUREATKI

ETAPU GMINNEGO

MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

ANNA NOWOSIELSKA

KUBA KAŹMIEROWSKI II B

III MIEJSCE

W TURNIEJU WIEDZY O RUCHU DROGOWYM

ANETA BORZESZKOWSKA

KUBA KAŹMIEROWSKI II B

MICHAŁ PIETRZAK III E

MAŁGORZATA PAKULSKA II B

IV MIEJSCE DRUŻYNOWO

W TURNIEJU WIEDZY O RUCHU DROGOWYM

ANETA BORZESZKOWSKA

ANTONINA MISIEWICZ III E

I MIEJSCE

W  MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

1 z 9

WIOLETTA JACKOWSKA

MARIA KORSZEŃ I D

ADRIANNA KUKIEŁKA I D

JAKUB KAZUBA II B

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

W MIEJSKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM Z OKAZJI ROKU OSKARA KOLBERGA

ANNA NOWOSIELSKA

ANNA NOWOSIELSKA

MARTA MAZIARZ

 

ALEKSANDRA PIETRZYKOWSKA

III E

 

I MIEJSCE

W  MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

MISTRZ GENETYKI

WIOLETTA JACKOWSKA

KUBA KAŹMIEROWSKI II B

WYRÓŻNIENIE

WOGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE GEOGRAFICZNYM GEO-PLANETA

JERZY ROSA

ANTONINA MISIEWICZ III E

 

WYRÓŻNIENIE

W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

MODA NA FOLK

MARZENNA PIOTROWICZ

DARIA URBANIAK III D

PAULA GADZALIŃSKA I B

I MIEJSCE

III MIEJSCE

W KONKURSIE NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ

MARZENNA PIOTROWICZ

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH POWIATU

W PIŁCE RĘCZNEJ

ALEKSANDRA LUBCZYŃSKA

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH POWIATU

W PIŁCE RĘCZNEJ

ALEKSANDRA LUBCZYŃSKA

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

III MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH POWIATU

W UNIHOKEJU

ARTUR GNYCH

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE

 W GMINIE W PIŁCE SIATKOWEJ

ARTUR GNYCH

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE

W POWIECIE W TENISIE STOŁOWYM

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

V MIEJSCE

W POWIECIE W TENISIE STOŁOWYM

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

II MIEJSCE

W POWIECIE W PIŁCE NOŻNEJ

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE W GMINIE

W PIŁCE KOSZYKOWEJ

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

V-VIII MIEJSCE

W FINALE WOJEWÓDZKIM PIŁKI NOŻNEJ COCA COLA CUP

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE W GMINIE

II MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH POWIATU

W PIŁCE SIATKOWEJ

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE W GMINIE

IV MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH POWIATU

W PIŁCE KOSZYKOWEJ

JOANNA DZIKOWSKA

MAJA KOWALSKA

KL. I B

II MIEJSCE W GMINIE

W AKCJI DZIECIAKI BIEGAJĄ

W NOWOGARDZIE

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

II MIEJSCE W POWIECIE

W PRZEŁAJOWYCH BIEGACH SZTAFETOWYCH

JACEK JACKOWSKI

MICHAŁ OSTROWSKI

III MIEJSCE W POWIECIE

PRZEŁAJOWYCH BIEGACH SZTAFETOWYCH

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

I ETAP – I MIEJSCE

-II ETAP - III MIEJSCE

W PIŁCE NOŻNEJ COCA COLA CUP

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE W GMINIE

 W PIŁCE NOŻNEJ

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE W GMINIE

W PRZEŁAJOWYCH BIEGACH SZTAFETOWYCH

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH POWIATU

W UNIHOKEJU

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

ALEKSANDRA MOŚCIŃSKA

MAJA KOWALSKA

VI MIEJSCE

VII MIEJSCE

W POWIECIE

W PRZEŁAJOWYCH BIEGACH SZTAFETOWYCH

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA