Uroczyste zakończenie roku szkolnego

„Wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń luty marzec kwiecień, maj, czerwiec i...

Wakacje! Znów będą wakacje! Na pewno mam rację, wakacje będą znów!”

23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Tego dnia wszystkim dopisywał humor -czuliśmy już wakacje. Po odśpiewaniu hymnu głos zabrał pan dyrektor Leszek Becela w kilku słowach podsumował miniony rok szkolny jednocześnie życzył wspaniałych wakacji a przede wszystkim bezpiecznych.

Na uroczystym apelu  w imieniu burmistrza Gminy Nowogard radna Pani Anna Wiąz wręczyła uczennicy klasy III B Mai Kowalskiej nagrodę „Młody Talent Ziemi Nowogardzkiej” .

Były też smutne chwile młodsza część społeczności uczniowskiej pożegnała uczniów klas trzecich. Pan dyrektor wraz z wychowawcami wręczył najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, a także nagrody za udział w konkursach.

Nauczyciele wychowania fizycznego również podziękowali uczniom za reprezentowanie szkoły i osiągnięcie wysokich wyników w zawodach sportowych. W ramach podziękowania nagrodzone został osoby najbardziej angażujące się w życie szkoły – Samorząd Uczniowski. Nagrody wręczyła pani Izabella Pędziwiatr opiekun SU. Po części oficjalnej wszyscy udali się wraz z wychowawcami do swoich klas.

I.Pędziwiatr