OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

UCZEŃ

OSIĄGNIĘCIE

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

ADRIANNA KUKIEŁKA

KL. III D

FINALISTKA

Wojewódzkiego Konkursu Historycznego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

I. PĘDZIWIATR

MALWINA OŚLIZŁO

KL. II C

FINALISTKA

Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

W. PILIPCZUK

ADRIANNA KUKIEŁKA

KL. III D

FINALISTKA

Wojewódzkiego Konkursu

Wiedzy o Kulturze Świata Antycznego

I. PĘDZIWIATR

MARIA KORSZEŃ

KL. III D

XII MIEJSCE

w Wojewódzkim Konkursie

Wiedzy o Kulturze Świata Antycznego

I. PĘDZIWIATR

IZABELA BOJANOWICZ

KL. II A

LAUREATKA

IV MIEJSCA

XIII Wojewódzkiego Gimnazjalnego Konkursu Filozoficznego

M. MAZIARZ

SARA OLKOWSKA

KL. II A

PÓŁFINALISTKA

XIII Wojewódzkiego Gimnazjalnego Konkursu Filozoficznego

M. MAZIARZ

MARIA KORSZEŃ

KL. III D

LAUREATKA

etapu gminnego „Małego Konkursu Recytatorskiego”

wyróżnienie

w etapie rejonowym

A. NOWOSIELSKA

MICHALINA KIRYK

KL. I B

LAUREATKA

etapu gminnego „Małego Konkursu Recytatorskiego”

wyróżnienie

w etapie rejonowym

A. BITENC

MARIA KORSZEŃ

KL. III D

I MIEJSCE

w międzyszkolnym konkursie polonistycznym „Mówię i piszę poprawnie”

A. NOWOSIELSKA

MAJA KOWALSKA

KL. III B

II MIEJSCE

w międzyszkolnym konkursie polonistycznym „Mówię i piszę poprawnie”

M. MAZIARZ

MAŁGORZATA PERTKIEWICZ

KL. I B

II MIEJSCE

w międzyszkolnym konkursie recytatorskim

„Zaduszki Literackie”

A. BITENC

ADRIANNA KUKIEŁKA

KL. III D

III MIEJSCE

w międzyszkolnym konkursie recytatorskim

„Zaduszki Literackie”

A. NOWOSIELSKA

KLAUDIA JURCZAK I A

ROKSAMA SULIMA I A

WYRÓŻNIENIE

w międzyszkolnym konkursie recytatorskim

„Zaduszki Literackie”

E. WIERZBICKA

MAŁGORZATA PERTKIEWICZ

KL. I B

I MIEJSCE

w międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym w Przybiernowie

A. BITENC

MAGDALENA OLEJNIK

KL. III B

II MIEJSCE

w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym w Przybiernowie

M. MAZIARZ

MAŁGORZATA PERTKIEWICZ I B

MAGDALENA OLEJNIK III B

PATRYCJA BANASIAK II D

II MIEJSCE

drużynowo

w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym w Przybiernowie

A. BITENC,

M. MAZIARZ

JAKUB ZNYK

Kl. III C

LAUREAT

powiatowego Konkursu Matematycznego dla gimnazjalistów

A. GRYGOWSKA

JAKUB ZNYK

Kl. III C

LAUREAT

międzyszkolnego konkursu matematycznego Pitagoras 2017

zorganizowanego przez II LO

 w Nowogardzie

A. GRYGOWSKA

PATRYCJA WIERZBICKA III C

SZYMON KARAPUDA III C

MATEUSZ WOJTYNIAK III A

FINALIŚCI

międzyszkolnego konkursu matematycznego Pitagoras 2017

zorganizowanego przez II LO

 w Nowogardzie

A. GRYGOWSKA

NIKODEM PAWLAK. III C

DOMINIK DĘGA IIA

WYRÓŻNIENIE

w międzynarodowym konkursie matematycznym KANGUR 2017

A. GRYGOWSKA

M. MOTAŁA

SZYMON KARAPUDA

Kl. III C

I MIEJSCE

w gminnym Konkursie Wiedzy o Ziemi Nowogardzkiej

I. PĘDZIWIATR

SARA OLKOWSKA

KL. II A

I MIEJSCE

w gminnym Konkursie Wiedzy o Ziemi Nowogardzkiej

E. BOSIACKA

MALWINA OŚLIZŁO

KL. II C

I MIEJSCE

w międzyszkolnym konkursie biologicznym „Mistrz Anatomii”

W. PILIPCZUK

MICHALINA KIRYK I B

KALINA KACZMAREK I B

HUBERT NOWAK I B

I MIEJSCE

w Międzyszkolnej Grze Ulicznej

I. PĘDZIWIATR

MATEUSZ GNYCH I B

PIOTR ŻELAZOWSKI I D

JULIA SOBCZAK I C

ALEKSANDRA KACZMAREK IC

IV MIEJSCE

w Międzyszkolnej Grze Ulicznej

I. PĘDZIWIATR

PATRYCJA WIERZBICKA

KL. III C

I MIEJSCE

w konkursie wiedzy ogólnej

„1 Z 9”

W. JACKOWSKA

MAJA KOWALSKA

KL. III B

III MIEJSCE

w konkursie wiedzy ogólnej

„1 Z 9”

W. JACKOWSKA

KLASA I C

II MIEJSCE

w konkursie wiedzy ogólnej

 „ W Labiryncie Wiedzy”

W. JACKOWSKA

KLASA I B

III MIEJSCE

w konkursie wiedzy ogólnej

 „ W Labiryncie Wiedzy”

W. JACKOWSKA

AGATA SALAMON

KL. III D

I MIEJSCE

w międzyszkolnym konkursie biologicznym „Mistrz Genetyki”

W. JACKOWSKA

CYPRIAN SOWA

KL. III D

II MIEJSCE

w międzyszkolnym konkursie biologicznym „Mistrz Genetyki”

W. JACKOWSKA

KORNELIA CIEŚLAK

KL. III C

II MIEJSCE

w etapie rejonowym XXV Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

M. SOROKA – BANASIAK

WIKTORIA HELL

KL. II D

XV MIEJSCE

W Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Deutschfreund 2016”

I. GNYCH

PATRYCJA WIERZBICKA

KL. III C

III MIEJSCE

międzyszkolnym konkursie

„English is Simple”

zorganizowanego przez II LO

 w Nowogardzie

A. KOKOSZKA

MAJA TĘBŁOWSKA

KL. I D

I MIEJSCE

w II Regionalnym Konkursie Pieśni Patriotycznej pod patronatem Burmistrza Nowogardu

„Żołnierskie Drogi”

M. PIOTROWICZ

MAJA TĘBŁOWSKA

KL. I D

I MIEJSCE

w międzyszkolnym Konkursie Piosenki Bożonarodzeniowej „ Gwiazdka”

M. PIOTROWICZ

GABRIELA IGRAS

KL. II C

I MIEJSCE

w międzyszkolnym Konkursie na Stroik Świąteczny

M. PIOTROWICZ

ZESPÓŁ WOKALNY TAKT

I MIEJSCE

w kategorii gimnazja w Regionalnym Konkursie Piosenki Ludowej

„Piękna nasza Polska cała”

M. PIOTROWICZ

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE w gminie

III MIEJSCE w powiecie

w sztafetowych biegach przełajowych

J. JACKOWSKI

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE w gminie

II MIEJSCE w powiecie

w tenisie stołowym

J. JACKOWSKI

DRUŻYNA DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE w gminie

III MIEJSCE w powiecie

w tenisie stołowym

J. JACKOWSKI

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE w gminie

IV MIEJSCE w powiecie

w piłce nożnej

J. JACKOWSKI

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE

w Turnieju Mikołajkowym

w piłce ręcznej

Ł. ANDRYSIAK

DRUŻYNA DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE w gminie

I MIEJSCE w powiecie

II MIEJSCE w Regionie B,

IV MIEJSCE w  półfinale wojewódzkim w piłce koszykowej

J. DZIKOWSKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE w gminie

III MIEJSCE w powiecie

w piłce siatkowej

J. DZIKOWSKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE w gminie

w piłce ręcznej

J. DZIKOWSKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE w gminie

III MIEJSCE w powiecie

w piłce nożnej

I. SZYMAŃSKA-GŁOWICKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE w gminie

III MIEJSCE w powiecie

w sztafetowych biegach przełajowych

I. SZYMAŃSKA-GŁOWICKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE w gminie

III MIEJSCE w powiecie

w unihokeju

I. SZYMAŃSKA-GŁOWICKA

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE w gminie

I MIEJSCE w powiecie

II MIEJSCE w Regionie B,

VI MIEJSCE w  województwie

w unihokeju

A. GNYCH

Ł. ANDRYSIAK,

J. DZIKOWSKA,

I. SZYMAŃSKA-GŁOWICKA

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE w gminie

w piłce siatkowej

A. LUBCZYŃSKA

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE w gminie

w piłce ręcznej

Ł. ANDRYSIAK

HANNA GRYBOWSKA III B

WIKTOR KRZYSZTOSZEK II B

KACPER HUSARZ II C

 

 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

IV MIEJSCE

w indywidualnych zawodach strzeleckich – karabin pneumatyczny

KLUB STRZELECKI

DRUŻYNA

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE

II MIEJSCE

w drużynowych zawodach strzeleckich – karabin pneumatyczny

J. JACKOWSKI