Konkurs ,,Co wiemy o Nowogardzie?”

W świetlicy szkolnej odbył się konkurs pt.: ,,Co wiemy o Nowogardzie?” Celem konkursu było przede wszystkim sprawdzenie wiedzy uczniów na temat Ziemi Nowogardzkiej – jej dziejów oraz zagadnień współczesnych. Do konkursu przystąpiło 28 uczniów. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie w nagrodę otrzymali punkty dodatnie z zachowania.

Zwycięzcy konkursu:

Miejsce I Nikola Hendel

Miejsce II Aleksandra Kaczmarek

Miejsce III Amelia Labocha, Katarzyna Duda, Wiktoria Sosnowska, Kalina Kaczmarek, Piotr Żelazowski

Pozostali uczestnicy konkursu:

Piotr Saja, Aleksandra Żurek, Klaudia Dobosz, Adrian Kwiatkowski, Marcel Skibiński, Oliwia Feliksiak, Kornelia Maknia, Michał Puszcz, Radosław Ciechanowski, Dominik Solarski, Marek Kowalczyk, Michał Chróścicki, Kryspin Chanarz, Karolina Wierzbicka, Oliwia Toruńska, Julia Kałka, Wiktoria Maślak, Miłosz Borowiecki, Karolina Sosnowska, Amelia Powirska, Nikola Tylkowska.

Serdecznie gratuluję wiedzy!

wychowawca świetlicy