Konkurs świetlicowy ,,Ekologia i ochrona środowiska”

Z okazji festiwalu filmów ekologicznych w świetlicy szkolnej odbył się konkurs ekologiczny. Głównym celem konkursu było zwiększenie świadomości ekologicznej młodzieży gimnazjalnej

na temat potrzeb selektywnego gospodarowania odpadami i zagrożeń, jakie niesie wytwarzanie nadmiernej ilości odpadów oraz wdrażanie uczniów do zdrowej rywalizacji i twórczego myślenia.

Oto zwycięzcy:

Miejsce I Dominik Solarski kl. II a

Miejsce II Radosław Ciechanowski kl. III a

Miejsce III Aleksander Zieliński kl. II a, Michał Chróścicki, Michał Puszcz kl. III a, Adrian Kwiatkowski, Piotr Saja kl. III d

Pozostali uczestnicy konkursu: Bartosz Horbacz kl. III a, Miłosz Borowiecki, Filip Gadzaliński, Małgorzata Ługowska, Karolina Szafranek kl. II a, Paulina Trukan, Karolina Sosnowska, Amelia Powirska, Nikola Tylkowska kl. II c, Oliwia Feliksiak kl. II d, Marek Kowalczyk, Mateusz Wasilewski, Alicja Rosołowska, Wiktoria Woźniak, Aleksandra Żurek kl. II e.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodką niespodziankę, a pozostali uczestnicy konkursu punkty dodatnie z zachowania.

wychowawca świetlicy

Edyta Wieczorek