OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2

w roku szkolnym 2017/2018

UCZEŃ

OSIĄGNIĘCIE

NAUCZYCIEL

PROWADZĄCY

Izabela Bojanowicz

III a

Finalistka wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla gimnazjalistów zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Marta Maziarz

Malwina Oślizło

III c

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla gimnazjalistów zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Agnieszka Grygowska

Malwina Oślizło

III c

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla gimnazjalistów zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Janina Lendzion

Izabela Bojanowicz

III a

Laureatka XIV Wojewódzkiego Konkursu Filozoficznego

Marta Maziarz

Wiktoria Hell

III d

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Izabela Gnych

Sara Olkowska III a

Kryspin Fedak  II c

Półfinaliści Wojewódzkiego Konkursu Filozoficznego

Marta Maziarz

Kacper Torzewski II d

Adrian Kwiatkowski III d

Kacper Husarz III c

Kacper Żak III c

Szymon Koko III c

Andrzej Zarośliński IIIc

Udział w III edycji Turnieju Chłopskiej Szkoły Biznesu o Puchar Starosty Goleniowskiego, organizowanym przez
Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenie Szanse Bezdroży Gmin Powiatu Goleniowskiego,

Agnieszka Grygowska

Malwina Oślizło

III c

I miejsce

w międzyszkolnym konkursie matematycznym  Pitagoras 2018 organizowanym przez II LO

w Nowogardzie

Agnieszka Grygowska

Klaudia Witkowska

III c

Finalistka w międzyszkolnym konkursie matematycznym Pitagoras 2018

organizowanym przez II LO

w Nowogardzie

Agnieszka Grygowska

Izabela Bojanowicz III a

Sara Olkowska III a

Weronika Perełka III a

Dominik Dęga III a

Julita Paś III a

I miejsce

w międzyszkolnym konkursie EKO-ALARM

Janina Lendzion

Izabela Bojanowicz III a

 

Sara Olkowska III a

I miejsce w międzyszkolnym konkursie „Mistrz genetyki”

II miejsce w międzyszkolnym konkursie „Mistrz genetyki”

Janina Lendzion

Malwina Oślizło III c

Jagoda Dobrowolska III c

Hanna Kucal III c

Kaja Kowalska III c

Natalia Skobyranda III c

I miejsce

w międzyszkolnym konkursie

„W labiryncie wiedzy” organizowanym przez SP4

Wioletta Jackowska

Dominik Dęga, III a

Izabela Bojanowicz III a

Weronika Perełka III a

Julita Paś III a

III miejsce

w międzyszkolnym konkursie

„W labiryncie wiedzy” zorganizowanym przez SP 4

Wioletta Jackowska

Kornelia Ścibor III c

Gabriela Igras III c

III miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym zorganizowanym

przez I LO

Wioletta Jackowska

Sara Olkowska

III a

I miejsce

w etapie rejonowym w XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zdrowego Stylu Życia PCK

Magdalena
Soroka- Banasiak

Natalia Skobyranda III c

Hanna Kucal III c

wyróżnienie w wojewódzkim konkursie literackim z języka angielskiego

All About Ideal Education

Katarzyna Durska

Mateusz Rączka  III b

Hanna Kucal  III c

Izabela Bojanowicz  III a

I miejsce

w międzyszkolnym konkursie INTEREKO  z języka angielskiego

Katarzyna Durska

Hanna Kucal

III c

Laureatka II miejsca w Międzyszkolnym Konkursie ENGLISH IS SIMPLE

Katarzyna Durska

Laura Gorczyca III c

Mateusz Rączka III b

Dominik Dęga III a

Finaliści w Międzyszkolnym Konkursie ENGLISH IS SIMPLE

Katarzyna Durska

Sara Olkowska III a

Izabela Bojanowicz III a

Amelia Wojciechowska III a

Amelia Labocha III a

II miejsce

w międzyszkolnym Konkursie „Ekozabawy Językowe”

Marta Maziarz

Drużyna dziewcząt

Gimnazjum nr 2

I miejsce

w Mistrzostwach Gminy
w Koszykówce Dziewcząt

Joanna Dzikowska

Drużyna dziewcząt

Gimnazjum nr 2

II miejsce

w Mistrzostwach Powiatu
w Koszykówce Dziewcząt

Joanna Dzikowska

Drużyna dziewcząt

Gimnazjum nr 2

II miejsce

w Mistrzostwach Gminy
w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Joanna Dzikowska

Drużyna dziewcząt

Gimnazjum nr 2

IV miejsce

w Mistrzostwach Powiatu
w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Joanna Dzikowska

Drużyna dziewcząt

Gimnazjum nr 2

I miejsce

w Mistrzostwach Gminy w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Joanna Dzikowska

Drużyna dziewcząt

Gimnazjum nr 2

I miejsce

w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Joanna Dzikowska

Drużyna dziewcząt

Gimnazjum nr 2

II miejsce

w ¼ Finału Wojewódzkiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Joanna Dzikowska

Drużyna dziewcząt

Gimnazjum nr 2

IV miejsce

w  ½ Finału Wojewódzkiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Joanna Dzikowska

Drużyna chłopców

Gimnazjum nr 2

II miejsce

w gminie w piłce Ręcznej  Chłopców

Artur Gnych

Drużyna chłopców

Gimnazjum nr 2

I miejsce

w powiecie w Pilce Ręcznej Chłopców

Artur Gnych

Drużyna chłopców

Gimnazjum nr 2

II miejsce

w Rejonie B w Piłce Ręcznej Chłopców

Artur Gnych

Drużyna chłopców

Gimnazjum nr 2

IV miejsce

w Półfinale Wojewódzkim w piłce ręcznej Chłopców

Artur Gnych

Drużyna chłopców

Gimnazjum nr 2

I miejsce

w Gminie w Unihokeja Chłopców

Artur Gnych

Drużyna chłopców

Gimnazjum nr 2

III miejsce

w Powiecie w Unihokeja Chłopców

Artur Gnych

Drużyna chłopców

Gimnazjum nr 2

I miejsce

w Gminie w Piłce  Siatkowej Chłopców

Artur Gnych

Drużyna chłopców

Gimnazjum nr 2

I miejsce

w powiecie w Piłce Siatkowej Chłopców

Artur Gnych

Drużyna dziewcząt

Gimnazjum nr 2

I miejsce

w gminie w Piłce Nożnej Dziewcząt

Inga

Szymańska- Głowicka

Drużyna dziewcząt

Gimnazjum nr 2

III miejsce

w  gminie Piłce Nożnej Dziewcząt

Inga

Szymańska- Głowicka

Drużyna dziewcząt

Gimnazjum nr 2

I miejsce

w gminie w Unihokeju Dziewcząt

Inga

Szymańska- Głowicka

Drużyna dziewcząt

Gimnazjum nr 2

I miejsce

w powiecie w Unihokeju Dziewcząt

Inga

Szymańska- Głowicka

Drużyna dziewcząt

Gimnazjum nr 2

IV miejsce

w regionie w Unihokeju Dziewcząt

Inga

Szymańska- Głowicka

Drużyna dziewcząt

Gimnazjum nr 2

I miejsce

w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Inga

Szymańska- Głowicka

Drużyna chłopców

Gimnazjum nr 2

I miejsce

w gminie w Piłce Nożnej Chłopców

Jacek Jackowski

Drużyna chłopców

Gimnazjum nr 2

II miejsce

w Piłce Nożnej Chłopców – półfinał powiatowy

Jacek Jackowski

Drużyna chłopców

Gimnazjum nr 2

III miejsce

w Piłce Nożnej Chłopców – finał powiatowy

Jacek Jackowski

Drużyna chłopców

Gimnazjum nr 2

I miejsce

w gminie w Sztafetowych Biegach Przełajowych-

Jacek Jackowski

Drużyna chłopców

Gimnazjum nr 2

II miejsce

w powiecie w Sztafetowych Biegach Przełajowych-

Jacek Jackowski

Drużyna chłopców

Gimnazjum nr 2

I miejsce

w gminie w Tenisie Stołowym

Jacek Jackowski

Maja Tębłowska

II d

II miejsce

w III Regionalnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Polskie Drogi”

Marzenna Piotrowicz

Kaja Kowalska

III c

Wyróżnienie w III Regionalnym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Polskie Drogi”

Marzenna Piotrowicz

Gabriela Igras

III c

I miejsce

w Rejonowym Konkursie na Stroik Bożonarodzeniowy

Marzenna Piotrowicz

Maja Tębłowska

II d

III miejsce

w Konkursie Piosenki Bożonarodzeniowej w Dobrej Nowogardzkiej

Marzenna Piotrowicz

Maja Tębłowska

II d

Grand Prix w Wojewódzkim Konkursie Pieśni Żeglarskiej Szuwary 2018

Marzenna Piotrowicz

Kacper Porada

II d

XV miejsce w wojewódzkim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor

Danuta Ścibor

Kacper Porada II d

Michalina Kiryk II b

Maja Buriak II b

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Kulturze Świata Antycznego

Izabella Pędziwiatr

Michał Puszcz

III a

Wyróżnienie w Kangurze Matematycznym

Małgorzata Łysiak

Sara Olkowska

III a

I miejsce

w miejsko-gminnym Konkursie Wiedzy o Nowogardzie

Edyta Bosiacka

Gimnazjum nr 2

w Nowogardzie

I miejsce

Gimnazjum nr 2 w Sejmiku Ekologicznym i tytuł Ekoszkoły

 

ZSO Gimnazjum nr 2

w Nowogardzie

I miejsce

w gminnym międzyszkolnym współzawodnictwie sportowym  Nowogard 2018

Nauczyciele wychowania fizycznego

Gimnazjum nr 2

w Nowogardzie

Wyróżnienie Gimnazjum nr 2 w konkursie na najciekawszą kronikę LOP EKOFILM 2018

Katarzyna Durska

Nel Krzysztoszek II b

Wiktoria Baran II b

Hubert Nowak II b

Mateusz Gnych IIb

III miejsce

w konkursie Międzyszkolna gra uliczna „Tropiciele historii”

Izabella Pędziwiatr

Michalina  Kiryk II b

Maja Buriak II b

Kacper Porada II d

Piotr Żelazowski II d

IV miejsce

w konkursie Międzyszkolna gra uliczna „Tropiciele historii”

Izabella  Pędziwiatr