Najlepsi Absolwenci 2017/2018 Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie

 

Izabela Bojanowicz klasa III a – wychowawca Anna Sienkowska

 

Średnia ocen w roku szkolnym 2017/2018 wynosi: 5, 56

  •  Laureatka XII Gimnazjalnego Konkursu Filozoficznego 2015/2016
  •  Laureatka XIII Gimnazjalnego Konkursu Filozoficznego2016/2017
  • Laureatka XIV Gimnazjalnego Konkursu Filozoficznego 2017/2018
  • Finalistka Konkursu Polonistycznegodla szkół gimnazjalnych zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018
  • I miejscew międzyszkolnym konkursie „Mistrz genetyki” 2017/2018 (
  • I miejsce (grupowo) w międzyszkolnym konkursie „W labiryncie wiedzy” 2015/2016
  • I miejsce (grupowo) w międzyszkolnym konkursie „W labiryncie wiedzy” 2017/2018
  • I miejsce (grupowo) w międzyszkolnym konkursie „EKO-ALARM”
  • II miejsce (grupowo) w międzyszkolnym konkursie „Ekozabawy językowe” 2017/2018
  • III miejsce (grupowo) w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego „INTER-EKO” 2017/2018

 

 

 

Malwina Oślizło klasa III c – wychowawca Agnieszka Kokoszka

 

Średnia ocen w roku szkolnym 2017/2018 wynosi: 5,0

  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty 2016/2017
  • I miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym Pitagoras 2018
  • II miejsce w powiatowym  konkursie wiedzy matematyczno -fizyczno -  informatycznej MATFIn 2016
  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty 2017/2018
  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty 2017/2018
  • I miejsce zsepołowo w międzyszkolnym konkursie "W labiryncie wiedzy" 2017/2018
  • I miejsce w międzyszkolnym konkursie "Mistrz anatomii" 2016/2017

 

 

Sara Olkowska  klasa III a – wychowawca Anna Sienkowska

 

Średnia ocen w roku szkolnym 2017/2018 wynosi: 5,67

  • Półfinalistka XIII Gimnazjalnego Konkursu Filozoficznego2016/2017
  • Półfinalistka XIV Gimnazjalnego Konkursu Filozoficznego2017/2018
  • III miejsce w miejsko – gminnym konkursie wiedzy o Ziemi Nowogardzkiej 2016
  • II miejsce w miejsko – gminnym konkursie wiedzy o Ziemi Nowogardzkiej 2017
  • I miejsce w miejsko – gminnym konkursie wiedzy o Ziemi Nowogardzkiej 2018
  • I miejsce (grupowo) w międzyszkolnym konkursie „W labiryncie wiedzy” 2017/2018
  • I miejsce (grupowo) w międzyszkolnym konkursie „EKO-ALARM”
  • II miejsce (grupowo) w międzyszkolnym konkursie „Ekozabawy językowe” 2017/2018
  • I miejsce w rejonowym etapie XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia,
  • II miejsce  w międzyszkolnym konkursie „Mistrz genetyki” 2017/2018

 

 

Nikola Wielowska klasa III c – wychowawca Agnieszka Kokoszka

 

Średnia ocen w roku szkolnym 2017/2018 wynosi: 5,11

  • Puchar Polski na torze Pruszków Sprint Olimpijski (2 miejsce), Sprint Indywidualny (1 miejsce), Omnium Olimpijskie (1 miejsce), Keirin (1 miejsce)
  • Puchar Polski Darłowo (międzynarodowa obsada)
  • Start wspólny (1 miejsce), , jazda indywidualna na czas (13 miejsce)
  • Wyścig Kolarski Ślężański Mnich (2 miejsce)
  • Międzynarodowe kryterium kolarskie Dzierżoniów (13 miejsce)
  • Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek w Kolarstwie Szosowym (2 miejsce)
  • Międzynarodowy wyścig etapowy Grudziądz -Gruczno-Kijewo Króleweskie (25 miejsce, 5 miejsce, 2 miejsce)
  • Międzynarodowe kryterium kolarskie Dzierżoniów (6 miejsce (2 z Polek)).
  • Międzynarodowy wyścig kolarski „Ślężański Mnich” (3 miejsce (1 z Polek)).
  • Międzynarodowe kryterium kolarskie Darłowo (4 miejsce (1 z Polek)).
  • Gandawa-Wevelgem-Boezinge (Belgia). Start wspólny (12 miejsce)
  • Międzynarodowy wyścig kolarski „Ślężański Mnich” (2 miejsce)
  • Międzynarodowe kryterium kolarskie Darłowo (5 miejsce (3 z Polek)).

 

 

Wiktoria Hell  klasa III d – wychowawca Aneta Borzeszkowska

 

Średnia ocen w roku szkolnym 2017/2018 wynosi: 5,0

  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty 2017/2018