TO BYŁ BAL NAD BALE!

"Bo coś w szaleństwach jest młodości,
Wśród lotu wichru, skrzydeł szumu,
Co jest mądrzejsze od mądrości,
I rozumniejsze od rozumu ... "
Leopold Staff

Tanecznym krokiem żegnaj się ze szkołą uczniowie Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie. 7 czerwca 2019 r. odbył się - ostatni już w historii szkoły - bal gimnazjalny.

Przyszli absolwenci nie tylko pięknie zatańczyli walca, ale również doskonale bawili się przy dźwiękach tzw. belgijki, melodiach Elvisa Presley'a i innych znanych artystów. Tańcom, śpiewom i wzruszeniom nie było końca!

W części artystycznej gimnazjaliści, którzy wcielili się w role jaskiniowców, przenieśli zaproszonych gości w prehistoryczny czas i z przymrużeniem oka zaprezentowali „masowe wymieranie” swojego gatunku. Jeszcze raz udowodnili, że ich talentu, determinacji, poczucia humoru i zdolności organizatorskich nie był w stanie unicestwić żaden meteoryt :-)

Wychowawcy klas trzecich