OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

 

UCZEŃ

OSIĄGNIĘCIE

NAUCZYCIEL

PROWADZĄCY

JAKUB KONIECZNY

KL. III C

LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO Z ELEMENTAMI WIEDZY

O SZTUCE

ANNA NOWOSIELSKA

MILENA ĆMIL

KL. III C

LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

EDYTA BOSIACKA

JAKUB KONIECZNY

KL. III C

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

MAŁGORZATA ŁYSIAK

KRYSTIAN KONOPIŃSKI

KL. III D

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

MAŁGORZATA ŁYSIAK

KRYSTIAN KONOPIŃSKI

KL. III D

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FIZYCZNEGO

ZUZANNA KONDRATOWICZ

EWA KOPYCIŃSKA

KL. II D

LAUREATKA FESTIWALU JĘZYKÓW OBCYCH  SAPIENTIA

AGNIESZKA KOKOSZKA

EWA KOPYCIŃSKA

KL. II D

LAUREATKA KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO SZKOŁY BELL

 

AGNIESZKA KOKOSZKA

JAKUB KONIECZNY

KL. III C

III MIEJSCE W IX OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY EKONOMICZNEJ

W PINCZOWIE

ANNA SIENKIEWICZ

MARTYNA GROSICKA

KL. III D

LAUREATKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKO – DZIENNIKARSKIEGO

ZŁOTE PIÓRO GŁOSU SZCZECIŃSKIEGO

ANNA BITENC

ANNA LISOWSKA

KL. III C

ANNA NOWOSIELSKA

DOMINIKA BEŚKA

KL. I D

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

KAMILA BRODNIAK

KL. I D

DARIA PUSZCZ

KL. I E

SZYMON DRĄŻEWSKI

KL. III D

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

ANNA BITENC

ZESPÓŁ WOKALNY TAKT

TYTUŁ LAUREATA W REJONOWYM PRZEGLĄDZIE MUZYCZNYCH ZESPOŁÓW ESTRADOWYCH

MARZENNA PIOTROWICZ

MILENA ĆMIL

JOANNA BRODNIAK

KAMILA BRODNIAK

II MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

III MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

III MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ALFIK HUMANISTYCZNY

ANNA NOWOSIELSKA

 

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

DAWID KOKO II B

MICHAŁ SZAREK I A

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ALFIK MATEMATYCZNY

AGNIESZKA GRYGOWSKA

MARIAN SZYMCZAK

JAKUB KONIECZNY

KL. III C

I MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM W PRZYBIERNOWIE

ANNA NOWOSIELSKA

JAKUB KONIECZNY III C

KAROLINA ŻURAK II D

DOMINIKA BEŚKA I D

 

II MIEJSCE GRUPOWO

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM W PRZYBIERNOWIE

ANNA NOWOSIELSKA

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

KRYSTIAN KONOPIŃSKI

Kl. III D

II MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY MATEMATYCZNO- FIZYCZNO – INFORMATYCZNEJ

MATFIN 2008

MAŁGORZATA ŁYSIAK

ZUZANNA KONDRATOWICZ

SZYMON GRYGOWSKI

JOANNA BRODNIAK

KL. II D

 

XIII MIEJSCE W IX OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY EKONOMICZNEJ

W PINCZOWIE

ANNA SIENKIEWICZ

ANDRZEJ PIOTROWICZ

KL. III C

XIV MIEJSCE W IX OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY EKONOMICZNEJ

W PINCZOWIE

ANNA SIENKIEWICZ

MILENA ĆMIL

KL. III C

I MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM

1 Z 9

IWONA ZACZEK

AGNIESZKA PIOTROWICZ

KL. III C

I MIEJSCE W ETAPIE REJONOWYM KONKURU PCK

ZDROWY STYL ŻYCIA

MAGDALENA BANASIAK

ANITA SZCZEŚNIAK

KL. II C

III MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM PRZEGLĄDZIE KOLĘD I PASTORAŁEK

MARZENNA PIOTROWICZ

DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 2

V MIEJSCE W ELIMINACJACH POWIATOWYCHKONKURSU WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU DROGOWEGO

ARTUR GNYCH

 

 

 

JAKUB KONIECZNY

JOANNA BRODNIAK

MILENA ĆMIL

 

MIEJSKO – GMINNY KONKURS WIEDZY O NOWOGARDZIE

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

EDYTA BOSIACKA

MARTA HEBDA

KAMILA SUDOMIERSKA

DANIEL MAJDZIŃSKI

MAŁGORZATA MINDA

III MIEJSCE W XI REJONOWYCH MISTRZOSTWACH PIERWSZEJ POMOCY

MAGDALENA BANASIAK

 

KRYSTIAN KONOPIŃSKI

GRZEGORZ CENTAŁA

JOANNA BRODNIAK

 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE Z ASTRONOMII

ZUZANNA KONDRATOWICZ

KRYSTIAN KONOPIŃSKI

JOANNA BRODNIAK

KATARZYNA ŚWIT

I MIEJSCE W KONKURSIE MIĘDZYSZKOLNYM EKOALARM

WIOLETTA JACKOWSKA

 

MILENA ĆMIL

BARTEK BARTOŚ

JUSTYNA BINIĘDA

 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE BIOLOGICZNO - GEOGRAFICZNYM

WIOLETTA JACKOWSKA

JERZY ROSA

PATRYCJA MAZUR

KL. III C

JAKUB KONIECZNY

KL. III C

LAUREACI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU ENGLISH IS SIMPLE

ELŻBIETA LIGNARSKA

PAWEŁ KANDYBA

KL. III C

KATARZYNA BANASIK

KL. III C

FINALIŚCI

MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU ENGLISH IS SIMPLE

ELŻBIETA LIGNARSKA

SARA KALISZEWSKA

KL. I A

MICHAŁ SZAREK

KL. I A

MAGDALENA SŁOMSKA

KL. II B

ALEKSANDRA SROŚLAK

KL. III C

LAUREACI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 

ANNA SIENKOWSKA

 

 

DANUTA ŚCIBOR

EWA ŻYWICA

KL. II C

WYRÓŻNIENIE W

REJONOWYM PRZEGLĄDZIE MUZYCZNYCH ZESPOŁÓW ESTRADOWYCH I SOLISTÓW

MARZENNA PIOTROWICZ

ZESPÓŁ WOKALNY TAKT

WYRÓŻNIENIE W REJONOWYM KONKURSIE PROMOCJI ZDROWIA

MARZENNA PIOTROWICZ

ALEKSANDRA JASZCZ

KL. II B

WYRÓŻNIENIE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYMMŁODOŚĆ BEZ PAPIEROSA

MARZENNA PIOTROWICZ

JOANNA BRODNIAK

KL. II D

MAGDA SARZYŃSKA

KL. I A

WYRÓŻNIENIE W MAŁYM KONKURSIE RECYTATORSKIM – ETAP MIEJSKO - GMINNY

ANNA NOWOSIELSKA

 

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W V MEMORIALE WOJTKA CHOMIŃSKIEGO

W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

ARTUR GNYCH

DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE W REJONIE W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

ARTUR GNYCH

DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE W GMINIE W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

ARTUR GNYCH

DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE W GMINIE W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE W GMINIE W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W PÓŁFINALE REJONOWYCH MISTRZOSTWACH KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 2

IV MIEJSCE W REJONOWYCH MISTRZOSTW KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE W GMINIE W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE W PÓŁFINALE REJONOWYCH MISTRZOSTW W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE W REJONOWYCH MISTRZOSTWACH W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT

JOANNA DZIKOWSKA