OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

 

UCZEŃ

OSIĄGNIĘCIE

NAUCZYCIEL

PROWADZĄCY

EWA KOPYCIŃSKA

KL. III D

LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

AGNIESZKA KOKOSZKA

GRZEGORZ CENTAŁA

KL. III D

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO

WIOLETTA JACKOWSKA

IGOR BALOV

KL. II A

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

IZABELLA PĘDZIWIATR

IGOR BALOV

KL. II A

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO

JERZY ROSA

RADOSŁAW WAWRYCZUK

KL. II D

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO

JERZY ROSA

RADOSŁAW WAWRYCZUK

KL. II D

LAUREAT VI GIMNAZJALNEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FILOZOFICZNEGO

MARTA MAZIARZ

KAMILA BRODNIAK

KL. II D

LAUREATKA

VI GIMNAZJALNEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FILOZOFICZNEGO

MARTA MAZIARZ

DOMINIKA ZARECKA

KL. II D

LAUREATKA

VI GIMNAZJALNEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FILOZOFICZNEGO

MARTA MAZIARZ

KAMILA BRODNIAK

KL. II D

LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKO – DZIENNIKARSKIEGO

ZŁOTE PIÓRO GŁOSU SZCZECIŃSKIEGO

MARTA MAZIARZ

EWA KOPYCIŃSKA

KL. III D

LAUREATKA FESTIWALU JĘZYKÓW OBCYCH SAPIENTIA

AGNIESZKA KOKOSZKA

EWA KOPYCIŃSKA

KL. III D

LAUREATKA

KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO SZKOŁY BELL

AGNIESZKA KOKOSZKA

JOANNA BRODNIAK

KL. III D

LAUREATKA KONKURSU PODRÓŻ DO KRAJU KLONOWEGO LIŚCIA

 W RAMACH VIII FESTIWALU

JĘZYKA ANGIELSKIEGO

AGNIESZKA KOKOSZKA

RADOSŁAW WAWRYCZUK

KL. II D

LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO

ZIEMIA WE WSZECHŚWIECIE

JERZY ROSA

RADOSŁAW WAWRYCZUK II D

GRZEGORZ CENTAŁA III D

MAREK WASILEWSKI II D

LAUREACI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO

ZIEMIA WE WSZECHŚWIECIE

JERZY ROSA

EWA KOPYCIŃSKA

KL. III D

FINALISTKA I MAŁEJ OLIMPIADY WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

ALDONA KOPYCIŃSKA

MAGDALENA SARZYŃSKA

KL. II A

FINALISTKA WOJEWÓDZKIEGO MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

ZESPÓŁ TEATRALNY SKRZYWIENI

LAUREACI WOJEWÓDZKIEGO PRZEGLĄDU AMATORSKICH ZESPOŁÓW TEATRALNYCH

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

JOANNA BRODNIAK

KAROLINA ŻURAK

KL. III D

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE HISTORYCZNYM KRĄG

EDYTA BOSIACKA

JOANNA BRODNIAK

KL. III D

I MIEJSCE W KONKURSIE WIEDZY O ZIEMI NOWOGARDZKIEJ

EDYTA BOSIACKA

DARIA SIEMBIDA

KL. I E

II MIEJSCE W KONKURSIE WIEDZY O ZIEMI NOWOGARDZKIEJ

EDYTA BOSIACKA

JOANNA BRODNIAK

KL. III D

WYRÓŻNIENIE

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

FIZYCZNYM PRYZMAT

ZUZANNA KONDRATOWICZ

BARTŁOMIEJ KOLADYŃSKI

KL. I E

I MIEJSCE W TURNIEJU WIEDZY PRZYRODNICZEJ 1 z 9

WIOLETTA JACKOWSKA

KAROLINA BĄK

KL. II D

I MIEJSCE W EKO – KONKURSIE

2009

AGNIESZKA GRYGOWSKA

KLAUDIA HUSARZ

KL. I E

II MIEJSCE W EKO – KONKURSIE

2009

WIOLETTA JACKOWSKA

SARA KALISZEWSKA

MICHAŁ SZAREK

KL. II A

I MIEJSCE

II MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO – POZIOM ROZSZERZONY

MAJA STELMASZAK

KAROL PROCHOTA I D

KAROLINA BĄK II D

MAGDALENA SŁOMSKA III B

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO – POZIOM PODSTAWOWY

DANUTA ŚCIBOR

JUSTYNA JAROSZ

KL. III B

II MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIERSZ

 O NOWOGARDZIE

ANNA BITENC

DRUŻYNA W SKŁADZIE:

JUSTYNA BARTOSIK III E

KAROLINA SZCZYPIEŃ III E

KAROLINA ŚWIT III E

DOMINIKA ZIELIŃSKA III E

III MIEJSCE W REJONOWYCH MISTRZOSTWACH PIERWSZEJ POMOCY PCK

MAGDALENA

SOROKA - BANASIAK

KAROLINA ŻURAK III D

IGOR BALOV II A

JUSTYNA KORPA I D

WYRÓŻNIENIE

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ALFIK HUMANISTYCZNY

ANNA NOWOSIELSKA

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

ANNA BITENC

EWA KOPYCIŃSKA III D

GRZEGORZ CENTAŁA III D

DAWID KOKO III B

MATEUSZ KARGUL III D

KAROLINA ŻURAK III D

PAULINA KACZOR III D

JOANNA BRODNIAK III D

I MIEJSCE

V MIEJSCE

V MIEJSCE

VII MIEJSCE

VII MIEJSCE

VIII MIEJSCE

IX MIEJSCE

W OGÓLNOPOLSKI KONKURSIE MATEMATUCZNYM PITAGORAS

AGNIESZKA GRYGOWSKA

KAROLINA BOBROWSKA

KL. III E

V MIEJSCE

W OGÓLNOPOLSKI KONKURSIE MATEMATUCZNYM PITAGORAS

MAŁGORZATA ŁYSIAK

PIOTR ZAROŚLIŃSKI

KL. III D

III MIEJSCE W POWIATOWYM TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

ARTUR GNYCH

DRUŻYNA W SKŁADZIE:

PIOTR ZAROŚLIŃSKI III D

BARTOSZ LUBCZYŃSKI III D

KACPER NOWOSIELSKI I D

IV MIEJSCE W POWIATOWYM TURNIEJU WIEDZY

O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM

ARTUR GNYCH

ZESPÓŁ WOKALNY TAKT

II MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM

 IV OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI O ZDROWIU

MARZENNA PIOTROWICZ

ZESPÓŁ WOKALNY TAKT

WYRÓŻNIENIE W REJONOWYM PRZEGLĄDZIESOLISTÓW I ZESPOŁÓW ESTRADOWYCH

MARZENNA PIOTROWICZ

ANITA SZCZEŚNIAK

KL. III C

WYRÓŻNIENIE W REJONOWYM PRZEGLĄDZIESOLISTÓW I ZESPOŁÓW ESTRADOWYCH

MARZENNA PIOTROWICZ

ALEKSANDRA JASZCZ

KL. III B

II MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNYMNOWOGARD 700 LECIE NADANIA PRAW MIEJSKICH

MARZENNA PIOTROWICZ

DOMINIKA BEŚKA

KAROLINA BĄK

KL. II D

III MIEJSCE

V MIEJSCE

W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYMSOWA

MARZENNA PIOTROWICZ

KAROLINA ŻETECKA

KL. III F

LAUREATKA REJONOWEGO KONKURSU NA STROIK BOZONARODZENIOWY I PALMĘ WIELKANOCNĄ

MARZENNA PIOTROWICZ

KAROLINA ŻURAK

KL. III D

LAUREATKA KONKURSU PLASTYCZNEGO PODRÓŻ DO KRAJU KLONOWEGO LIŚCIA W RAMACH VIII FESTIWALU

JĘZYKA ANGIELSKIEGO

MARZENNA PIOTROWICZ

KAROLINA GÓRZYŃSKA

KL. III B

LAUREATKA KONKURSU PLASTYCZNEGO W ŚWIECIE BARW, FANTAZJI I FANTASTYKI

MARZENNA PIOTROWICZ

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

INGA SZYMAŃSKA -GŁOWICKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

IV MIEJSCE

W REJONIE W PIŁCE SIATKOWEJ

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA CHŁOPCÓW GIMNAZJUM NR 2

V MIEJSCE

W REJONIE W PIŁCE SIATKOWEJ

ARTUR GNYCH

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

V MIEJSCE

W FINALE WOJEWÓDZKIM

 W PIŁCE KOSZYKOWEJ

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE

W REJONIE W PIŁCE NOŻNEJ

INGA

SZYMAŃSKA -GŁOWICKA

DRUŻYNA CHŁOPCÓW GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE

W GMINIE W PIŁCE NOŻNEJ

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA CHŁOPCÓW GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA CHŁOPCÓW GIMNAZJUM NR 2

;BARTOSZ JEMILIANOWICZ I D

REMIGIUSZ WAWRYCZUK I E

III MIEJSCE

W REGIONIE W TENISIE STOŁOWYM

JACEK JACKOWSKI

BARTOSZ JEMILIANOWICZ

KL. I D

I MIEJSCE

W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH POWIATU

W TENISIE STOŁOWYM

JACEK JACKOWSKI