OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

 

UCZEŃ

OSIĄGNIĘCIE

NAUCZYCIEL

 PROWADZĄCY

KAMILA BRODNIAK

KL. III D

FINALISTKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

POLONISTYCZNEGO

MARTA MAZIARZ

MACIEJ PRYBYLSKI

KL. II D

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

POLONISTYCZNEGO

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

EDYTA ORŁOWSKA

KL. II E

FINALISTKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

POLONISTYCZNEGO

ANNA NOWOSIELSKA

IGOR BALOV

KL. III A

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

CHEMICZNEGO

JOLANTA GRYGOWSKA

IGOR BALOV

KL. III  A

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO

JERZY ROSA

MICHAŁ SZAREK

KL. III A

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FIZYCZNEGO

SZYMON GRYGOWSKI,

ZUZANNA KONDRATOWICZ

KAROL PROCHOTA

KL. II D

FINALISTA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO

DANUTA ŚCIBOR

RADOSŁAW WAWRYCZUK

KL. III D

FINALISTA II MAŁEJ OILMPIADY WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE POD PATRONATEM MSWiA JERZEGO MILLERA

ALDONA KOPYCIŃSKA

RADOSŁAW WAWRYCZUK

KL. III D

LAUREAT VII GIMNAZJALNEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FILOZOFICZNEGO

MARTA MAZIARZ

KAMILA BRODNIAK

KL. III D

LAUREATKA

VII GIMNAZJALNEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FILOZOFICZNEGO

MARTA MAZIARZ

KAMILA BRODNIAK

KL. III D

LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKO – DZIENNIKARSKIEGO

ZŁOTE PIÓRO GŁOSU SZCZECIŃSKIEGO

MARTA MAZIARZ

KAMILA BARTOSIK

KL. III A

LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKO – DZIENNIKARSKIEGO

ZŁOTE PIÓRO GŁOSU SZCZECIŃSKIEGO

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

IGOR BALOV

KL. III  A

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO OLIMPUS 2010

JERZY ROSA

IGOR BALOV

KL. III  A

FINALISTA II MAŁEJ OILMPIADY WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE POD PATRONATEM MSWiA JERZEGO MILLERA

ALDONA KOPYCIŃSKA

KAROL PROCHOTA

KL. II D

II MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE, XXII W KRAJU W KONKURSIE

DEUTSCHFREUND

DANUTA ŚCIBOR

RADOSŁAW WAWRYCZUK

KL. III D

IX MIEJSCE

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE O II WOJNIE ŚWIATOWEJ

IZABELLA PĘDZIWIATR

DRUŻYNA W SKŁADZIE:

JUSTYNA KORPA II D

MACIEJ PIKUŁA II D

KATARZYNA ZDUNKIEWICZ II C

KLAUDIA HUSARZ II E

NOEL MARCINKOWSKI II E

I MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM

EKOALARM

WIOLETTA JACKOWSKA

IWONA ZACZEK

MARCELA KOSAKIEWICZ

KL. I B

LAUREATKA REJONOWEGO KONKURSU NA STROIK BOZONARODZENIOWY

MARZENNA PIOTROWICZ

KLAUDIA KOZŁOWSKA

KL. II B

LAUREATKA REJONOWEGO KONKURSU NA PALMĘ WIELKANOCNĄ

MARZENNA PIOTROWICZ

PATRYK GLUBIAK

KL. II E

FINALISTA ARCHIDIECEZJALNEGO KONKURSU PAPIESKIEGO

S. MAKSYMILIA GRZYŚNIK

KORNELA GAŁĘSKA

KL. III E

II MIEJSCE

W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

NATURA TWORZY, CZŁOWIEK NISZCZY

MAREK DOBROWOLSKI

ŁUKASZ ZIĘCIAK

KL. III E

WYRÓŻNIENIE

W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

NATURA TWORZY, CZŁOWIEK NISZCZY

MAREK DOBROWOLSKI

PAULINA CIECHMISZCZUK

KL. III A

I MIEJSCE

W KONKURSIE PROMOCJA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

MAGDALENA

SOROKA - BANASIAK

DRUŻYNA W SKŁADZIE:

PAULINA CIECHMISZCZUK III A

SANDRA GARLIŃSKA III A

ROKSANA WÓJCIK III A

MAGDALENA SARZYŃSKA III A

III MIEJSCE W XIII REJONOWYCH MISTRZOSTWACH PIERWSZEJ POMOCY PCK

MAGDALENA

SOROKA - BANASIAK

GIMNAZJUM nr 2

I MIEJSCE W RYWALIZACJI SPORTOWEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH GMINY NOWOGARD – NAGRODA BURMISTRZA NOWOGARDU

JOANNA DZIKOWSKA

INGA SZYMAŃSKA – GŁOWICKA

ARTUR GNYCH

JACEK JACKOWSKI

TOMASZ SZAFRAN

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

INGA SZYMAŃSKA -GŁOWICKA

DRUŻYNA CHŁOPCÓW GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE

W GMINIE W PIŁCE SIATKOWEJ

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA CHŁOPCÓW GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE

W GMINIE W PIŁCE SIATKOWEJ

ARTUR GNYCH

DRUŻYNA CHŁOPCÓW GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ

ARTUR GNYCH

DRUŻYNA CHŁOPCÓW GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE

W REJONIE W PIŁCE SIATKOWEJ

W I NOWOGARDZKIM TURNIEJU GIER ZESPOŁOWYCH

ARTUR GNYCH

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

I MIEJSCE W POWIECIE

I MIEJSCE W REGIONIE B

II MIEJSCE W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM

IV MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM

W PIŁCE KOSZYKOWEJ

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

II MIEJSCE W REJONIE

W PIŁCE NOŻNEJ

INGA

SZYMAŃSKA -GŁOWICKA

DRUŻYNA CHŁOPCÓW GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE

W POWIECIE W PIŁCE NOŻNEJ

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE

W I NOWOGARDZKIM TURNIEJU GIER ZESPOŁOWYCH

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT GIMNAZJUM NR 2

PAULINA JEMILIANOWICZ I E

PAULA BANACH I E

I MIEJSCE W GMINIE

W TENISIE STOŁOWYM

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA CHŁOPCÓW GIMNAZJUM NR 2:

BARTOSZ JEMILIANOWICZ II D

DANIEL ZUBRZYCKI I D

DAMIAN KOŚCIUK I D

I MIEJSCE W GMINIE, POWIECIE, REGIONIE

 I WOJEWÓDZTWIE

W TENISIE STOŁOWYM

JACEK JACKOWSKI

BARTOSZ JEMILIANOWICZ

KL. II D

I MIEJSCE

W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH POWIATU

W TENISIE STOŁOWYM

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA CHŁOPCÓW GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁCE RĘCZNEJ

TOMASZ SZAFRAN