OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

 

UCZEŃ

OSIĄGNIĘCIE

NAUCZYCIEL

 PROWADZĄCY

KAROL PROCHOTA

KL. III D

LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

JĘZYKA NIEMIECKIEGO

DANUTA ŚCIBOR

 

MACIEJ PRZYBYLSKI III D

AURELIA BAJERSKA II B

KLAUDIA KOUHAN II B

AGATA DENDAŁ II B

 

LAUREACI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKO – DZIENNIKARSKIEGO

ZŁOTE PIÓRO GŁOSU SZCZECIŃSKIEGO

 

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

KLAUDIA HUSARZ III E

 

ANNA NOWOSIELSKA

ALEKSANDRA BEŚKA I A

NATALIA WALUS II C

MILENA MICHAŁUSZKO

ZOFIA SAWICKA II C

JUSTYNA KORPA III D

FINALISTKI

I METROPOLITALNEGO KONKURSU PAPIESKIEGO

ANETA BORZESZKOWSKA

S. MAKSYMILIA GRZYŚNIK

OLIWIA ŁATKA II B

LAUREATKA MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

(etap rejonowy)

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

AURELIA BAJERSKA II B

LAUREATKA MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

(etap gminny)

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

ZESPÓŁ TEATRALNY

„SPÓŁKA Z O.O”

LAUREACI REJONOWEGO PRZEGLĄDU AMATORSKICH ZESPOŁÓW TEATRALNYCH

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

KLAUDIA DOMINICZAK I C

BARTEK KOLADYŃSKI III E

EDYTA ORŁOWSKA III E

III MIEJSCE DRUŻYNOWO

W POWIATOWYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM

MARTA MAZIARZ

ANNA NOWOSIELSKA

DOMINIKA MIŚKIEWICZ III B

MARTA MICHALIK I C

LAUREATKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGOSTOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW

MARTA MAZIARZ

KATARZYNA PIOTROWSKA II D

KLAUDIA KOUHAN II B

ZOFIA SAWICKA II C

ALAN PIÓRKOWSKI I E

DARIA SIEMBIDA III E

 

I MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MITOLOGICZNYM

EDYTA BOSIACKA

IZABELLA PĘDZIWIATR

HANNA SALAMON IB

LAUREATKA

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WOS

DEMOKRATUS

IZABELLA PĘDZIWIATR

MATEUSZ WOŹNIAK III D

FINALISTA

MAŁEJ OLIMPIADY WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE ORGANIZOWANEJ W XIII LO 

EDYTA BOSIACKA

MAREK BURIAK II A

MATEUSZ WOŹNIAK III D

MACIEJ PIKUŁA III D

DARIA SIEMBIDA III E

JĘDRZEJ JASIŃSKI II E

ADRIANNA KULAK I B

KAMIL ŚMIGIEL I B

FINALIŚCI

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WOS

DEMOKRATUS

EDYTA BOSIACKA

IZABELLA PĘDZIWIATR

MICHALINA KONIECZNA II E

 

I MIEJSCE

W GMINNYM KONKURSIE WIEDZY O NOWOGARDZIE

EDYTA BOSIACKA

DARIA SIEMBIDA III E

III MIEJSCE

W GMINNYM KONKURSIE WIEDZY O NOWOGARDZIE

EDYTA BOSIACKA

KLAUDIA HUSARZ III E

II MIEJSCE

W GMINNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM

WIOLETTA JACKOWSKA

KATARZYNA PIOTROWSKA II D

ZOFIA SAWICKA II C

KAROLINA ŚWIT II A

II MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE BIOLOGICZNYM

TAJEMNICE LUDZKIEGO CIAŁA

 

WIOLETTA JACKOWSKA

PATRYK SŁOMSKI I D

III MIEJSCE

W ETAPIE POWIATOWYM OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

POWÓDŹ, POŻAR, DNIEM CZY NOCĄ- STRAŻ PRZYCHODZI CI Z POMOCĄ

IWONA KUSEK

ZUZANNA SOKAL

WYRÓŻNIENIE

W XVI ZACHODNIOPOMORSKIM KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK

MARZENNA PIOTROWICZ

ZESPÓŁ WOKALNY

GIMNAZJUM NR 2

FINALIŚCI

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PPIOSENKI O ZDROWIU

 

MARZENNA PIOTROWICZ

TOMASZ ZDUN II D

I MIEJSCE

W KONKURSIE MIEJSKIM

NA PALMĘ WIELKANOCNĄ

MARZENNA PIOTROWICZ

DARIA SIEMBIDA III E

IV MIEJSCE

W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

KRAJOBRAZ Z BOCIANEM W TLE

MARZENNA PIOTROWICZ

ZESPÓŁ SPORTOWY DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

 

I MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH GMINY

I REJONU W KOSZYKÓWCE

JOANNA DZIKOWSKA

ZESPÓŁ SPORTOWY DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

 

I MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH

 REJONU B W KOSZYKÓWCE

 

JOANNA DZIKOWSKA

ZESPÓŁ SPORTOWY DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

 

II MIEJSCE

W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

JOANNA DZIKOWSKA

ZESPÓŁ SPORTOWY DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

 

II MIEJSCE

W FINALE WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

JOANNA DZIKOWSKA

ZESPÓŁ SPORTOWY DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

 

II MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH GMINY

V  W MISTRZOSTWACH REJONU

W PIŁCE SIATKOWEJ

JOANNA DZIKOWSKA

ZESPÓŁ SPORTOWY DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

 

II MIEJSCE

W GMINIE IV W REJONIE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

ZESPÓŁ SPORTOWY CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

 

I MIEJSCE

W PIŁCE SIATKOWEJ W

 II NOWOGARDZKIM TURNIEJU GIER ZESPOŁOWYCH

ARTUR GNYCH

ZESPÓŁ SPORTOWY DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

 

III MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH REJONU W MINIHOKEJU

ARTUR GNYCH

ZESPÓŁ SPORTOWY CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

 

III MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH REJONU W MINIHOKEJU

ARTUR GNYCH

ZESPÓŁ SPORTOWY CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

 

I MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH GMINY

II W MISTRZOSTWACH REJONU W PIŁCE SIATKOWEJ

ARTUR GNYCH

SEBASTIAN JEMILIANOWICZ II E

BARTOSZ JEMILIANOWICZ III D

DANIEL ZUBRZYCKI II D

I MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH GMINY,

 POWIATU,  REJONU I WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM

JACEK JACKOWSKI

SEBASTIAN JEMILIANOWICZ II E

BARTOSZ JEMILIANOWICZ III D

DANIEL ZUBRZYCKI II D

VI MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH POLSKI TENISIE STOŁOWYM

JACEK JACKOWSKI

PAULA BANACH  III E

PAULINA JEMILIANOWICZ III E

I MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH GMINY,

III W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

JACEK JACKOWSKI

ZESPÓŁ SPORTOWY CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

 

I MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH GMINY

IV W MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ

JACEK JACKOWSKI

ZESPÓŁ SPORTOWY DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

 

I MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH GMINY

W PIŁCE NOŻNEJ

 

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

ZESPÓŁ SPORTOWY CHŁOPCÓW JACEK JACKOWSKI

GIMNAZJUM NR 2

 

IV MIEJSCE

W POWIECIE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

JACEK JACKOWSKI