OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

 

UCZEŃ

OSIĄGNIĘCIE

NAUCZYCIEL

 PROWADZĄCY

MICHALINA ŻELAZNOWSKA

KL. III B

LAUREATKA

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

JĘZYKA ANGIELSKIEGO

BEATA BECELA

MICHALINA ŻELAZNOWSKA

KL. III B

LAUREATKA

V MIEJSCAOGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

DLA GIMNAZJALISTÓW

BEATA BECELA

MICHALINA ŻELAZNOWSKA

KL. III B

III MIEJSCE

 W KONKURSIEJĘZYKA ANGIELSKIEGO W RAMACH FESTIWALU JĘZYKA ANGIELSKIEGO I KULTURY KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH SAPIENTIA

BEATA BECELA

MAREK BURIAK

KL. III A

LAUREAT

 I MIEJSCAWOJEWÓDZKIEJ MAŁEJ OLIMPIADY Z WOS-U ORGANIZOWANEJ PRZEZ XIII LO

W SZCZECINIE

EDYTA BOSIACKA

ZOFIA SAWICKA

KL. III C

FINALISTKA

WOJEWÓDZKIEJ MAŁEJ OLIMPIADY Z WOS-U ORGANIZOWANEJ PRZEZ XIII LO W SZCZECINIE

EDYTA BOSIACKA

MAREK BURIAK III A

KLAUDIA DOMINICZAK II C

MARTA MICHALIK IIC

FINALIŚCI

GIMNAZJALNEGO WOOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FILOZOFICZNEGO

ANNA BITENC

MARTA MAZIARZ

MICHALINA ŻELAZNOWSKA

KACPER ŻELAZNOWSKI

KL. III B

FINALIŚCI

MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU JĘZYK ANGIELSKI W MEANDRACH TECHNOLOGII INFORMACYJNEJ

AGNIESZKA KOKOSZKA

KATARZYNA DURSKA

MICHAŁ ANDRYSIAK

KL. II E

LAUREAT I MIEJSCA

 W KONKURSIE RECYTATORSKIM W RAMACH FESTIWALU JĘZYKA ANGIELSKIEGO I KULTURY KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH SAPIENTIA

MAREK DOBROWOLSKI

ZOFIA SAWICKA III C

AURELIA BAJERSKA III B

LAUREATKI

II METROPOLITALNEGO KONKURSU PAPIESKIEGO

ANETA BORZESZKOWSKA

S. MAKSYMILIA GRZYŚNIK

PAULA PIĄTAK

KL. II B

LAUREATKA

 MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

ANNA BITENC

OLIWIA ŁATKA

KL. III B

WYRÓŻNIENIE

W MAŁYM KONKURSIE RECYTATORSKIM

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

AURELIA BAJERSKA

KL. III B

LAUREATKA

MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU

RECYTATORSKIEGO POEZJI I PROZY RELIGIJNEJ

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

ANETA BORZESZKOWSKA

s. MAKSYMILIA GRZYŚNIK

KLAUDIA DOMINICZAK

KL. II C

 

I MIEJSCE

W POWIATOWYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM

MARTA MAZIARZ

 

 

ZOFIA SAWICKA

KL. III C

III MIEJSCE

W POWIATOWYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM

MILENA MICHAŁUSZKO

KLAUDIA DOMINICZAK II C

ZOFIA SAWICKA III C

KINGA NOWAK III C

I MIEJSCE DRUŻYNOWO

W POWIATOWYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM

MARTA MAZIARZ

MILENA MICHAŁUSZKO

MARTYNA JANIA III E

MICHALINA KONIECZNA III E

KLAUDIA DOMINICZAK II C

MARTA MICHALIK II C

WOJCIECH CZERNIKIEWICZ III E

BARTOSZ PIETRUCZYK IIC

PÓŁFINALIŚCI

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKOZNAWCZEGO OJCZYZNA POLSZCZYZNA

MARTA MAZIARZ

 

JĘDRZEJ JASIŃSKI

KL. III E

FINALISTA

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO KRĄG

EDYTA BOSIACKA

KLAUDIA KOUHAN

KL. III B

LAUREATKA

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MITOLOGICZNEGO KLIO

 

EDYTA BOSIACKA

IZABELLA PĘDZIWIATR

MAREK BURIAK III A

ZOFIA SAWICKA III C

KACPER ŻELAZNOWSKI III B

PATRYK KALINKA II D

FINALIŚCI

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WOS

DEMOKRATUS

EDYTA BOSIACKA

 

WIKTORIA KIRYK

KL. I B

I MIEJSCE

W GMINNYM KONKURSIE WIEDZY O NOWOGARDZIE

EDYTA BOSIACKA

 

MICHALINA KONIECZNA

KL.  III E

III MIEJSCE

W GMINNYM KONKURSIE WIEDZY O NOWOGARDZIE

EDYTA BOSIACKA

OLIWIA ŁATKA III B

KLAUDIA KOUHAN III B

AURELIA BAJERSKA III B

II MIEJSCE

W MINIOLIMPIADZIE BIOETYCZNEJ

 

ANETA BORZESZKOWSKA

MAREK BURIAK III A

MICHALINA KONIECZNA III E

XII MIEJSCE

W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY EKONOMICZNEJ W PINCZOWIE

AGNIESZKA GRYGOWSKA

MAREK BURIAK III A

MICHALINA KONIECZNA III E

OLIWIA ŁATKA III B

XV MIEJSCE DRUŻYNOWO

W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY EKONOMICZNEJ W PINCZOWIE

AGNIESZKA GRYGOWSKA

DOMINIKA KACZMAREK

KL. II D

XIX MIEJSCE

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE GEOGRAFICZNYM OLIMPUS

JERZY ROSA

ALEKSANDRA OLEJNIK II B

HANNA TEODORCZYK II B

HANNA WILIŃSKA II B

XV MIEJSCE

W MIĘDZYNARODOWYM  KONKURSIE MŁODZIEŻ W LASACH EUROPY

JERZY ROSA

KINGA NOWAK III C

ZOFIA SAWICKA III C

VIII MIEJSCE

W MIEJSKIM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM POD PATRONATEM BURMISTRZA NOWOGARDU

MILENA MICHAŁUSZKO

ZESPÓŁ WOKALNY

TAKT

III MIEJSCE

W XVII ZACHODNIOPOMORSKIM KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK

MARZENNA PIOTROWICZ

ZESPÓŁ WOKALNY

TAKT

I MIEJSCE

NA FESTIWALU PIOSENKI EKOLOGICZNEJ EKO-MIX 2012

MARZENNA PIOTROWICZ

KLAUDIA KACZOR

KL. I C

LAUREATKA

W KONKURSIE MIEJSKIM

NA PALMĘ WIELKANOCNĄ

MARZENNA PIOTROWICZ

JULITA KALETA

KL. I D

I MIEJSCE

W KONKURSIE PLASTYCZNYM MÓJ POMYSŁ NA ODZNAKĘ POLICYJNĄ

MARZENNA PIOTROWICZ

HANNA WILIŃSKA

KL. II B

II MIEJSCE

W KATEGORII SOLISTA

NA FESTIWALU PIOSENKI EKOLOGICZNEJ EKO-MIX 2012

MARZENNA PIOTROWICZ

KAROLINA ŁOKAJ II B

DOMINIKA LUTER II B

II MIEJSCE

W KATEGORII SOLISTA

NA FESTIWALU PIOSENKI EKOLOGICZNEJ EKO-MIX 2012

MARZENNA PIOTROWICZ

HUBERT GIZIŃSKI III E

JAKUB JURZYSTA III E

KLAUDIUSZ KIJACZKO III E

V MIEJSCE

W POWIATOWYM TURNIEJU WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM

ARTUR GNYCH

 

ZESPÓŁ SPORTOWY DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

 

I MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH GMINY

I REJONU W KOSZYKÓWCE

JOANNA DZIKOWSKA

ZESPÓŁ SPORTOWY DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

 

I MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH

 REJONU B W KOSZYKÓWCE

JOANNA DZIKOWSKA

 

ZESPÓŁ SPORTOWY DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

 

III MIEJSCE

W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM

W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

JOANNA DZIKOWSKA

ZESPÓŁ SPORTOWY DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

 

II MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH GMINY

IV W MISTRZOSTWACH REJONU

W PIŁCE SIATKOWEJ

JOANNA DZIKOWSKA

 

ZESPÓŁ SPORTOWY DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

 

II MIEJSCE W GMINIE V MIEJSCE

 W REJONIE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

ZESPÓŁ SPORTOWY DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

 

II MIEJSCE

W GMINIE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

ZESPÓŁ SPORTOWY DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

 

I MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH GMINY

W PIŁCE NOŻNEJ

 

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

ZESPÓŁ SPORTOWY DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

 

III MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH REJONU

W PIŁCE NOŻNEJ

 

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

ZESPÓŁ SPORTOWY DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

 

III MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH REJONU

W UNIHOKEJU

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

ZESPÓŁ SPORTOWY DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

 

II MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH REJONU W UNIHOKEJU

ARTUR GNYCH

ZESPÓŁ SPORTOWY CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

 

III MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH GMINY

W PIŁCE SIATKOWEJ

ARTUR GNYCH

SEBASTIAN JEMILIANOWICZ II E

DANIEL ZUBRZYCKI III D

I MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH POWIATU, REGIONU I WOJEWÓDZTWA ,

VII MIEJSCE W KRAJU

W TENISIE STOŁOWYM

JACEK JACKOWSKI

PAULA BANACH  III E

PAULINA JEMILIANOWICZ III E

I MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH GMINY,

III W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

JACEK JACKOWSKI

ZESPÓŁ SPORTOWY CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

 

I MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH GMINY

IV W MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ

JACEK JACKOWSKI

ZESPÓŁ SPORTOWY CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

 

I MIEJSCE W GMINIE III MIEJSCE

W POWIECIE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

JACEK JACKOWSKI

ZESPÓŁ SPORTOWY CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

 

III MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH GMINY

W PIŁCE KOSZYKOWEJ

MARTA ŻYWICKA