OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

UCZEŃ

OSIĄGNIĘCIE

NAUCZYCIEL

 PROWADZĄCY

DOMINIKA RASIŃSKA

KL. II C

LAUREATKA

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

NA OPOWIADANIE OLIMPIJSKIE IM. JANA PARANDOWSKIEGO

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

DOMINIKA RASIŃSKA

KL. II C

FINALISTKA

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

POLONISTYCZNEGO

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

ADRIAN MACHOCKI

KL. III A

FINALISTKA

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

HISTORYCZNEGO

IZABELA PĘDZIWIATR

HANNA CZURA II B

PAULA PIĄTAK III B

FINALISTKI

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

JĘZYKA ANGIELSKIEGO

BEATA BECELA

AGNIESZKA KOKOSZKA

MAREK DOBROWOLSKI

JANUSZ WYSOSZYŃSKI

KL. I C

FINALISTA

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

JĘZYKA NIEMIECKIEGO

DANUTA ŚCIBOR

MATEUSZ TAMBORSKI

MICHAŁ TĘBŁOWSKI

KL. II B

FINALIŚCI

WOJEWÓDZKIEJ MAŁEJ OLIMPIADY Z WOS-U ORGANIZOWANEJ PRZEZ XIII LO W SZCZECINIE

EDYTA BOSIACKA

HANNA SALAMON

KL. III B

FINALISTKA

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY O SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM I REGIONIE

EDYTA BOSIACKA

ADRIAN MACHOCKI

KL. III A

FINALISTA

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU

MOJA MAŁA OJCZYZNA, MÓJ REGION, MOJA MIEJSCOWOŚĆ

IZABELA PĘDZIWIATR

PAWEŁ GNITECKI

KL. II D

FINALISTA

III METROPOLITALNEGO KONKURSU PAPIESKIEGO

S. MAKSYMILIA GRZYŚNIK

DARIA URBANIAK

KL. I D

PÓŁFINALISTKA

III METROPOLITALNEGO KONKURSU PAPIESKIEGO

S. MAKSYMILIA GRZYŚNIK

ADRIANNA KULAK

KL. III B

I MIEJSCE

W XX OLIMPIADZIE REJONOWEJ PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

MAGDALENA SOROKA - BANASIAK

PIOTR KLENKO

KL. II C

VII MIEJSCE

W WOJEWÓDZTWIE

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO

DEUTSCHFREUND

IZABELA SZWEDO

MATEUSZ TAMBORSKI II B

JULIA DROBIŃSKA I F

LAUREACI

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO ALBUS 2013

 

JERZY ROSA

JAN KĘDZIORA

KL. II B

VI MIEJSCE

W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE GEOGRAFICZNYM ZIEMIA WE WSZECHŚWIECIE

JERZY ROSA

PAULA PIĄTAK III B

JOANNA ŚWISTAK III B

MARTA MICHALIK III C

IV MIEJSCE

W VII WOJEWÓDZKIM KONKURSIE POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

ELŻBIETA BARAN

AGNIESZKA SARZYŃSKA II D

BARTŁOMIEJ BIELSKI II D

SZYMON SKIBISZEWSKI II D

IV MIEJSCE

W POWIATOWYM KONKURSIEBEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

ANETA BORZESZKOWSKA

ARTUR GNYCH

DOMINIKA RASIŃSKA

KL. II C

II MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM W PRZYBIERNOWIE

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

KLAUDIA DOMINICZAK

KL. III C

III MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM W PRZYBIERNOWIE

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

DOMINIKA RASIŃSKA IIC

KLAUDIA DOMINICZAK IIIC

ZUZANNA SOKAL IIIC

II MIEJSCE DRUŻYNOWO

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM W PRZYBIERNOWIE

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

WIKTORIA KIRYK II B

AGNIESZKA BĄK III E

DARIA URBANIAK I D

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

W GMINNYM KONKURSIE WIEDZY O NOWOGARDZIE

IZABELA PĘDZIWIATR  IZABELA PĘDZIWIATR EDYTA BOSIACKA

MICHAŁ PIETRZAK

KL. I E

III MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

MATFIN

MAŁGORZATA KACZMAREK

MICHAŁ ANDRYSIAK III E

PAULA PIĄTAK III B

II MIEJSCE

W KONKURSIE MÓWIĘ I PISZĘ POPRAWNIE

ANNA BITENC

ANGELIKA RUTKOWSKA II E

NORBERT NOWAK III E

FINALIŚCI

KONKURSU JĘZYK ANGIELSKI W MEANDRACH TECHNOLOGII INFORMACYJNEJ

AGNIESZKA KOKOSZKA

HANNA SALAMON II B

MATEUSZ TAMBORSKI II B

I MIEJSCE

III MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE

1 Z 9

WIOLETTA JACKOWSKA

BARTOSZ PIETRUCZYK

KL. III C

WYRÓŻNIENIE

W REJONOWYM ETAPIE MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

ELŻBIETA TARCZYKOWSKA

MICHAŁ TĘBŁOWSKI II B

HANNA CZURA II B

AGNIESZKA LENDZION II D

WYRÓŻNIENIE

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

GEOGRAFICZNYM ALBUS 2013

JERZY ROSA

BARTŁOMIEJ BIELSKI

KL. II D

WYRÓŻNIENIE

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIEHISTORYCZNYM  KRĄG

EDYTA BOSIACKA

MATEUSZ TAMBORSKI

KL. II B

WYRÓŻNIENIE

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

DEMOKRATUS

EDYTA BOSIACKA

AGNIESZKA BĄK

KL. III E

WYRÓŻNIENIE

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE KULTURZE KALEJDOSKOP

EDYTA BOSIACKA

JULIA DROBIŃSKA I F

ADRIANNA PUSZCZ I F

WIKTORIA BOGATKOWSKA I F

I MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIEW LABIRYNCIE WIEDZY

WIOLETTA JACKOWSKA

MICHAŁ PIETRZAK I E

ANTONINA MISIEWICZ I E

OLA  PIETRZYKOWSKA I E

III MIEJSCE

W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIEW LABIRYNCIE WIEDZY

WIOLETTA JACKOWSKA

MAŁGORZATA BOGDANOWICZ

KL. III D

V MIEJSCE

W KONKURSIE SEGREGUJ, TO SIĘ OPŁACA

KATARZYNA DURSKA

WIKTORIA KAMIENIAK I F

AGATA VMAZUR I F

WYRÓŻNIENIE

W KONKURSIE SEGREGUJ, TO SIĘ OPŁACA

KATARZYNA DURSKA

KLAUDIA KACZOR

KL. II C

LAUREATKA

KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ

MARZENNA PIOTROWICZ

PAULINA ŁOKAJ

KL. III B

LAUREATKA

KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ

MARZENNA PIOTROWICZ

KONRAD FELSKI

KL. III C

WYRÓŻNIENIE

W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE  PLASTYCZNYM ZAMKI, PAŁACE, DWORY I DWORKI W OTOCZENIU PARKÓW

MARZENNA PIOTROWICZ

ALEKSANDRA ŚLIPEK

KL. III E

WYRÓŻNIENIE

 W REJONOWYM PRZEGLĄDZIE SOLISTÓW I MUZYCZNYCH ZESPOŁÓW ESTRADOWYCH

MARZENNA PIOTROWICZ

ZESPÓŁ MUZYCZNY

TAKT

III MIEJSCE

W GIEŁDZIE ZESPOŁÓW I SOLISTÓW EKOMIX

WYRÓŻNIENIE

 W WOJEWÓDZKIM FESTIWALU PIOSENKI O ZDROWIU

I  W REJONOWYM PRZEGLĄDZIE SOLISTÓW I MUZYCZNYCH ZESPOŁÓW ESTRADOWYCH

MARZENNA PIOTROWICZ

ANYONINA MISIEWICZ

KL. I E

WYRÓŻNIENIE

W IV MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE ARTYSTYCZNYM – EDYCJA FOTOGRAFICZNA

MARZENNA PIOTROWICZ

MONIKA IWAN I C

DARIA ORPEL

WYRÓŻNIENIE

W GIEŁDZIE ZESPOŁÓW I SOLISTÓW EKOMIX

MARZENNA PIOTROWICZ

WIKTORIA KIRYK

KL. II B

IV MIEJSCE

W FINALE KONKURSU PLASTYCZNEGO  W SZKOCKĄ KRATĘ

AGNIESZKA KOKOSZKA

ANNA ANDRZEJEWSKA

WYRÓŻNIENIE

W  KONKURSIE SPRZĄTAJ PO SWOIM PSIE

ANNA BITENC

DRUŻYNA DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE W GMINIE

I MIEJSCE W PÓŁFINALE POWIATU

II MIEJSCE W FINALE POWIATU

W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE W GMINIE

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE W FINALE POWIATU

W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

INGA SZYMAŃSKA - GŁOWICKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

I MIEJSCE W PÓŁFINALE POWIATU

I MIEJSCE W FINALE POWIATU

II MIEJSCE W REGIONIE

W MISTRZOSTWACH PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

IV MIEJSCE W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM

VII-VIII MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM

GIMNAZJADY PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

II MIEJSCE W GMINIE

V MIEJSCE W FINALE POWIATU

W MISTRZOSTWACH PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

JOANNA DZIKOWSKA

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

IV MIEJSCE W POWIECIE

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

II MIEJSCE W POWIECIE

W ZAWODACH TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW

JACEK JACKOWSKI

SEBASTIAN JEMILIANOWICZ

KL. III E

I MIEJSCE

W POWIATOWYCH INDYWIDUALNYCH ZAWODACH TENISA STOŁOWEGO

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

I MIEJSCE W GMINIE

IV MIEJSCE W PÓŁFINALE POWIATU

W MISTRZOSTWACH PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

JACEK JACKOWSKI

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE W GMINIE

W MISTRZOSTWACH PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

ARTUR GNYCH

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM NR 2

III MIEJSCE W FINALE POWIATU

W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

ARTUR GNYCH