Najlepsi Absolwenci 2012/2013 Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie

Aleksandra Beśka kl. III A

Image

średnia ocen – 5,1

- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Literacko – Dziennikarskiego Złote Pióro Głosu Szczecińskiego - 2010/2011

 

Adrian Machocki kl. III A

Image

- Finalista Konkursu Historycznego z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie
- Finalista XIII edycji Konkursu z Edukacji Regionalnej „Moja mała ojczyzna. Moja miejscowość , mój region”.

 

Paula Piątak kl. III B

Image

średnia ocen: 5,18

- Finalistka Konkursu Języka Angielskiego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, 2012/2013
- IV miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie Pomocy Przedmedycznej w Szczecinie, 2012/2013

 

Karolina Łokaj kl. III B

Image

średnia ocen: 5,06

- III miejsce (zespół wokalny) w Konkursie kolęd i pastorałek w Goleniowie - etap wojewódzki
- I miejsce (zespół wokalny) w Konkursie piosenki ekologicznej w Płotach - etap wojewódzki, 2011/2012
- II miejsce (duet) w Konkursie piosenki ekologicznej w Płotach - etap wojewódzki, 2011/2012
- finalistka Konkursu English is Simple organizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące w Nowogardzie, 2012/2013
- XVII miejsce w Wojewódzkim konkursie o lasach "YPEF", 2011/2012

 

Hanna Salamon kl. III B

Image

średnia ocen: 5,00

- finalistka I edycji Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Regionie pod Patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, 2012/2013
- I miejsce w Turnieju 1 z 9 organizowanym przez LOP Gimnazjum nr 3 w Nowogardzie, 2012/2013

 

Marcel Marchewka kl. III B

Image

średnia ocen: 4,89

- finalista Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej
- XXVII miejsce w Ogólnopolskich Zawodach w Strzelectwie Sportowym

 

Hanna Wilińska kl. III B

Image

średnia ocen: 4,83

- XVI miejsce w Wojewódzkim konkursie o lasach "YPEF", 2011/2012
- I miejsce (zespół wokalny) w Konkursie piosenki ekologicznej Eko mix w Płotach - etap wojewódzki, 2012/2013
- II miejsce (solo) w Konkursie piosenki ekologicznej Eko mix w Płotach - etap wojewódzki, 2012/2013
- III miejsce (zespół wokalny) w Konkursie kolęd i pastorałek w Goleniowie - etap wojewódzki
- I miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce koszykowej, 2012/2013
- IV miejsce w półfinałach wojewódzkich w piłce koszykowej, 2012/2013
- VII miejsce w finale piłki koszykowej, 2012/2013

 

Klaudia Dominiczak kl. III C

Image

średnia ocen: 4,83

- Tytuł „Mistrza Ortografii” w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym w Dobrej 2013
- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym o Puchar Burmistrza Nowogardu 2013
- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym w Przybiernowie 2012
- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym w Przybiernowie 2013

 

Marta Michalik kl. III C

Image

średnia ocen: 5,35

- Finalistka VIII Gimnazjalnego Konkursu Filozoficznego w Szczecinie 2012
- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Stowarzyszenie Umarłych Poetów” 2012
- Finalistka (drużynowo) VII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy z Zakresu Pomocy Przedmedycznej Szczecin 2013

 

Sokal Zuzanna kl. III C

Image

średnia ocen: 4,82

- Wyróżnienie w XVI Zachodniopomorskim Konkursie Kolęd i Pastorałek 2010
- II miejsce drużynowo w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym w Przybiernowie 2013

 

Dominika Kaczmarek kl. III D

Image

średnia ocen: 5,05

- Laureatka I miejsca w konkursie Mistrz Matematyki w Gimnazjum nr 2 2013
- Laureatka II miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Językowym „Mówię i Piszę Poprawnie” organizowanym przez Gimnazjum nr 4 w Nowogardzie

 

Agnieszka Bąk kl. III E

Image

średnia ocen: 5,16

- XIII miejsce w konkursie „Złote Pióro Głosu”
- II miejsce w konkursie „ Spacerem przez dzieje Ziemi Nowogardzkiej”
- Finalistka ogólnopolskiego konkursu z wos-u „ Kalejdoskop”

 

Karolina Korpa kl. III E

Image

średnia ocen: 4,83

- II miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Koszykówce Dziewcząt 2010/2011
- V-VI miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Koszykówce Dziewcząt 2011/2012
- VII-VIII miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Koszykówce Dziewcząt 2012/2013

 

Sebastian Jemilianowicz kl. III E

Image

- I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców 2010/2011
- VI miejsce w Mistrzostwach Polski w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców 2010/2011
- I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców 2011/2012
- VII miejsce w Mistrzostwach Polski w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców 2011/2012
- I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Kadetów w Tenisie Stołowym ( gry podwójne)
- III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Kadetów w Tenisie Stołowym ( gry mieszane)
- I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Kadetów w Tenisie Stołowym ( gry pojedyncze)
- I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Juniorów
- II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Juniorów w Tenisie Stołowym ( gry pojedyncze)
- III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Juniorów w Tenisie Stołowym ( gry mieszane)
- III miejsce W Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Juniorów W Tenisie Stołowym ( gry podwójne)
- II miejsce w grze mieszanej w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym 2011